Striptizerka, Striptiz, Striptizerki na wieczory kawalerskie Katowice, Tychy, Częstochowa | Zadzwoń 502 728 257

STRIPTIZ - LAP DANCE - WIECZORY KAWALERSKIE - URODZINY - SYLWESTER I INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
121543878_449817965980068_7925519494790048367_njpgZ czym kojarzy Ci się striptiz?

Czy na hasło : "Striptizerka" Twoje brwi pełzają, a na twarzy pojawia się sarkastyczny uśmiech?

Cóż, może po prostu wiesz niewiele więcej o striptizerkach, niż myślałeś.

Rozwieję (a może potwierdzę) niektóre stereotypy, które rozwinęły się wokół tego nieszkodliwego, interesującego i przyjemnego trendu w przemyśle rozrywkowym.

Mit pierwszy: na striptiz musisz iść do klubu ze striptizem

Bzdura! W dzisiejszej dobie internetu Profesjonalną Striptizerkę można zamówić przez internet. Jest wiele portali ogłoszeniowych, na których można znaleźć ogłaszające swoje usługi Striptizerki. Jednak każda Tancerka erotyczna - powinna również umieć zadbać o dobry marketing, powinna mieć swoją własną stronę internetową i mieć określony obszar swoich usług.

Striptizerka dojedzie praktycznie wszędzie. Oczywiście striptiz w Twoim domu, na tle tapety, ulubionego wazonu i zdjęć bliskich nie będzie szczególnie spektakularny. Ale gdyby dołożyć do tego odpowiednią oprawę oświetlenia, muzykę , seksowne przebranie Striptizerki - to wszystko zagra w stu procentach.


Mit drugi: Striptiz zamawia się tylko na wieczory panieńskie lub kawalerskie

Kolejna bzdura. Oczywiście wieczór kawalerski tradycyjnie kojarzy się ze striptizem i rzeczywiście, przyjaciele Pana młodego i Panny młodej często zapraszają Striptizerkę,lub Striptizera. Ale nie mniej popularny jest Taniec Erotyczny na urodziny , na 18- stki (i bez względu na wiek i płeć ktoś daje taki prezent koleżance lub koledze) Często pokazy są zamawiane przez Żony dla swojego męża na okrągłe urodziny (np. 40 -stki).

Striptiz damski bardzo często zamawiany jest na imprezy firmowe, oraz na "pożegnanie emeryta"Mit trzeci: Striptiz wykonywany na rurze

Właściwie każdej Profesjonalnej Striptizerce - każde miejsce będzie pasować. Taniec na rurze- odbywa się zwykle tylko w klubach ze striptizem. Nowoczesny striptiz to spektakularny pokaz kostiumowy/ tematyczny. To implikuje wypowiedź tańca, obrazu, fabuły. Profesjonalna Striptizerka zwykle łączy się z widownią. Używa się zwykłego krzesła, na którym umieszcza się Głównego gościa i wchodzi w interakcję z nim i z gośćmi na imprezie!

Mit czwarty: striptiz jest strasznie drogi

W rzeczywistości: koszt standardowego Striptizu jest w granicach 500 - 1000 zł ( z dojazdem ) Jeśli jest Was 20 -stu na imprezie, a każdy złoży się po 30 zł - to wcale nie jest dużo - biorąc pod uwagę ,że Tancerka najczęściej robi pokazy striptizu z czynnym udziałem wszystkich Gości. Cena urośnie, jeśli wybierzesz jakiś inny wariant pokazu.

Piąty mit: Striptizerce powinno się wkładać pieniądze w majtki

W rzeczywistości: wkładanie pieniędzy w bieliznę jest zwyczajem i prawie zawsze w klubach ze striptizem, gdzie dziewczyny tańczą całą noc, a ich głównym dochodem są tylko napiwki i prywatne tańce! Przy zamawianiu striptizu na wyjazd - nie jest to regułą. Oczywiście można wepchnąć pieniądze w pończochę Striptizerce ( w majtki nie - bo je zdejmuje...) i nie będzie jej to na pewno przeszkadzać  :-)

Jeśli spojrzysz na główną stronę, będziesz mógł przeczytać jak wygląda mój Striptiz. Zapraszam serdecznie !


Striptizerka Śląsk, Striptizerka na wieczory kawalerskie, Striptiz na kawalerski i urodziny, Damski pokaz striptizu na Śląsku i w Małopolsce, Sexy Striptizerka, Striptizerka na wieczory kawalerskie w Katowicach, Striptiz na urodziny Katowice, wynajem Striptizerki Katowice, Tancerka erotyczna w Katowicach i na Śląsku, Striptizerka na kawalerski w Tychach, Striptiz damski Tychy, Striptizerki Tychy, Striptizerka na kawalerski Częstochowa, Striptiz Częstochowa,Striptizerki w Częstochowie, Tancerka erotyczna na wieczór kawalerski Częstochowa, Prezent na Wieczór kawalerski w Częstochowie, Striptizerki na kawalerskie w Rybniku, Striptiz Rybnik , Striptizerki w Rybniku, Tancerki erotyczne Rybnik i Wodzisław Śląski, Striptizerka Oświęcim, Striptizerki w Oświęcimiu, Striptiz damski na barbórki Oświęcim i Libiąż, Tancerka erotyczna na kawalerskie Oświęcim, Wieczór kawalerski i prezent na pożegnanie emeryta w Oświęcimiu, Striptizerka w Krakowie na wieczory kawalerskie, Striptiz damski Kraków, striptizerki Małopolska, Striptizerki na eventy firmowe Kraków, Striptizerki na Imprezy Firmowe w Krakowie, Profesjonalna striptizerka w Małopolsce, Striptizerka Małopolska,Striptizerka Jaworzno, Striptiz w Jaworznie, Striptizerka Sosnowiec, Striptiz na kawalerskie w Sosnowcu, Striptizerki Wisła, Striptiz w Wiśle, Striptizerki na kawalerskie w Wiśle, Tancerka erotyczna w Wiśle, Striptiz Żywiec, Striptizerki w Żywcu, wieczory kawalerskie w Żywcu, Striptizerka Żory, Striptizerki w Żorach, Striptiz damski w Zabrzu, Striptizerka w Radomsku, Striptiz Radomsko, Tancerka erotyczna w Myszkowie, Striptizerka Myszków, Striptizerki w Tarnowskich Górach, Striptiz Tarnowskie Góry, Striptiz Gliwice, Profesjonalny Striptiz w Gliwicach, Striptizerki Strzelce Opolskie, Striptizerki na wieczory kawalerskie w Strzelcach Opolskich, Tancerki na wieczór kawalerski Opole, Striptiz damski Opole, Striptizerki w Opolu, Striptizerki cena, Striptizerki kontakt, Profesjonalne striptizerki wynajem, www.striptizerkaslask.pl