Wszystkie ceny są podane z dojazdem do Miast - podanych niżej ☟

Nie ma żadnych innych dopłat.
Inne miasta są wyceniane indywidualnie, a cena jest adekwatna do czasu dojazdu i trasy.

Wersja standardowa - (Czas ok. 20 min)

To pokaz striptizu przy 4 płynnych utworach, podczas których udział bierze ... oliwka. Na trzech pierwszych piosenkach robię pełny striptiz, a czwarta piosenka jest dodatkową niespodzianką, gdzie główną atrakcją staje się oliwka , którą pozwalam się wysmarować od pasa w górę ..
Podczas tańca erotycznego udział bierze każdy, jednak Pan Młody ( lub inna osoba świętująca ) jest priorytetem. Czas pokazu wynosi około 20 minut. Cena z dojazdem - 600 zł (do miast podanych niżej ☟Wersja rozszerzona - (Czas ok. 40 min)

To dwa występy standardowe, czyli 2 razy po 4 utwory z udziałem oliwki... Między jednym a drugim pokazem- krótka przerwa (ok 10 minut) na zmianę przebrania erotycznego. W czasie pokazów każdy bierze udział w zabawie! Jednak tak jak przy wersji standardowej - osoba świętująca - jest nr 1 (chyba, że takiej osoby nie ma) :-)
Czas pokazów wynosi około 40 minut. Koszt z dojazdem do miast podanych niżej ☟ - 1000 zł


Wersja z towarzystwem - ( Czas - 2 godziny)

Wersja z towarzystwem - ( Czas - 2 godziny)

To jeden z najczęściej wybieranych wariantów. Obejmuje dwa płynne pokazy po 4 utwory ( na sam początek i na sam koniec) A między pokazami - godzina towarzystwa z Wami. Podczas tej godziny mogę zamienić się w sexy kelnerkę, polewając Wam drinki; mogę zatańczyć z Wami i być na Waszej imprezie " wisienką na torcie " Rozkręcę waszą imprezę tak byście nie spali! :-)
Tylko pamiętajcie - seks nie wchodzi w grę.
Koszt tego wariantu wraz z dojazdem to 1500 zł


Wersja Extra (Duet z koleżanką) + Szampan

Czas - 2 - 2,5 godziny

Jest to wersja która trwa 2 i pół godziny, wraz z koleżanką! Przyjeżdżamy z Szampanem!
Podczas tej wersji wykonujemy po jednym osobnym występie wraz z oliwką na początek imprezy (z czynnym udziałem wszystkich) następnie zostajemy z Wami jako Hostessy - polewając Wam drinki, wspólnie tańcząc , bawiąc się i rozkręcając Waszą Imprezę...!
Pan Młody będzie się czuł jak Gwiazda wieczoru. Nie damy mu od siebie odpocząć! Wam również!
A Finalizujemy imprezę robiąc wspólny pokaz taneczny - lesby show podczas którego polewamy się wspólnie oliwką i smarujemy... z czynnym udziałem Waszym... !!!
Brzmi fajnie?
Ta wersja jest najczęściej wybierana :-)
Cena tej wersji wraz z dojazdem to 3500 zł


Jeśli macie swoją koncepcję na pokaz - poinformujcie mnie. Jestem elastyczna, zatem chętnie również skorzystam z Waszych pomysłów :-)

Aby Wasza impreza była udana, zapoznajcie się z zasadami pokazów:

MIASTA W KTÓRYCH WYSTĘPUJĘ W PODANYCH CENACH

Katowice - Bytom - Ruda Śląska - Chorzów - Siemianowice Śląskie - Tychy - Bieruń - Lędziny - Sosnowiec - Jaworzno- Mysłowice - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Trzebinia- Chrzanów - Olkusz- Oświęcim- Libiąż - Mikołów - Lędziny - Imielin  

INNE MIASTA WYCENIAM INDYWIDUALNIE :-)