STRIPTIZERKA - STRIPTIZERKI - OFERTA


 

Wszystkie ceny są podane z dojazdem do Miast - podanych niżej ☟

Nie ma żadnych innych dopłat.
Inne miasta są wyceniane indywidualnie,
a cena jest adekwatna do czasu dojazdu i trasy

Wersja standardowa - (Czas pokazu ok. 20 min - Czas pobytu ok 30 - 40 min)

To pokaz striptizu przy 4 płynnych utworach, podczas których udział bierze ... oliwka. Na trzech pierwszych piosenkach robię pełny striptiz, a czwarta piosenka jest dodatkową niespodzianką, gdzie główną atrakcją staje się oliwka, którą polewam się od pasa w górę. Pokaz Striptizu jest z Waszym czynnym udziałem. Oczywiście kawaler ( lub inna osoba świętująca ) jest priorytetem. Czas pokazu wynosi około 20 minut. Cena z dojazdem - 600 zł - do miast podanych niżej ☟

Wersja rozszerzona - (Czas pokazów ok. 40 min Czas pobytu 1h )

To dwa występy standardowe, czyli 2 pełne pokazy striptizu po 4 utwory. Oba pokazy z udziałem oliwki, którą się polewam i od pasa w górę pozwalam wysmarować. Między jednym a drugim pokazem- krótka przerwa (ok 10 minut) na zmianę przebrania erotycznego. W czasie pokazów każdy bierze udział w zabawie! Jednak tak jak przy wersji standardowej - osoba świętująca - jest nr 1 (chyba, że takiej osoby nie ma) :-)
Czas samych pokazów wynosi 2x 20 minut. Pobyt mój trwa 1 godzinkę.  Koszt z dojazdem do miast podanych niżej - 1000 zł

Wersja z towarzystwem - ( Czas - 2 godziny)

To jeden z najczęściej wybieranych wariantów. Obejmuje dwa pełne pokazy striptizu po 4 utwory ( na sam początek i na sam koniec pobytu) A między pokazami - godzina towarzystwa z Wami. Podczas tej godziny mogę zamienić się w sexy kelnerkę, polewając Wam drinki; mogę zatańczyć z Wami i być na Waszej imprezie " wisienką na torcie "
Rozkręcę waszą imprezę tak byście nie spali! :-) 
Tylko pamiętajcie - seks nie wchodzi w grę.
Koszt tego wariantu wraz z dojazdem to 1600 zł

Wersja Extra (Duet z koleżanką) Google Android 110

 + SzampanGoogle Android 110  Czas - 2  godziny

Jest to wersja która trwa 2  godziny, wraz z koleżanką! Przyjeżdżamy z Szampanem!
Podczas tej wersji wykonujemy po jednym osobnym pokazie striptizu wraz z oliwką na początek imprezy (z czynnym udziałem wszystkich) następnie zostajemy z Wami jako Hostessy - polewając Wam drinki, wspólnie tańcząc , bawiąc się i rozkręcając Waszą Imprezę...!
Pan Młody będzie się czuł jak Gwiazda wieczoru. Nie damy mu od siebie odpocząć! Wam również!
A Finalizujemy imprezę robiąc wspólny pokaz taneczny / Striptiz - lesby show podczas którego polewamy się wspólnie oliwką i smarujemy... Wszystko z Waszym czynnym udziałem..
Brzmi fajnie?
Ta wersja jest najczęściej wybierana :-)
Cena tego wariantu wraz z dojazdem to 3500 zł

 

Jeśli macie swoją koncepcję na pokaz - poinformujcie mnie. Jestem elastyczna, zatem chętnie również skorzystam z Waszych pomysłów :-)

Aby Wasza impreza była udana, zapoznajcie się z zasadami pokazów:

MIASTA W KTÓRYCH WYSTĘPUJĘ W PODANYCH CENACH

Katowice - Bytom - Ruda Śląska - Chorzów - Siemianowice Śląskie - Tychy - Bieruń - Lędziny - Sosnowiec - Jaworzno- Mysłowice - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Trzebinia- Chrzanów - Olkusz- Oświęcim- Libiąż - Mikołów - Lędziny - Imielin  

INNE MIASTA WYCENIAM INDYWIDUALNIE :-)