STRIPTIZERKA KRAKÓW - WIECZORY KAWALERSKIE W KRAKOWIE


STRIPTIZ DAMSKI KRAKÓW I OKOLICE

 
 

Niezależnie czy jest to Wieczór kawalerski, urodziny czy Impreza firmowa w Krakowie - Ja jako Striptizerka - mogę zapewnić Ci niezapomniany wieczór! Dostaniesz przedstawienie, które spełni Twoje najśmielsze fantazje. W Krakowie jest pełno Klubów ze Striptizerkami, do których można pójść pooglądać tańczące dziewczyny na rurze. Jednak jeśli chcesz, aby Tancerka którą wybierzesz wykonała naprawdę erotyczny spektakl - przygotuj się na to, że ten taniec nie będzie jednak taki jakbyś tego chciał. Brak będzie " tego czegoś" Profesjonalna i niezależna Striptizerka dba o swoją reklamę bo pracuje sama dla siebie, więc na pewno dużo więcej energii i pracy wkłada w swoją pracę. W Krakowie jest mnóstwo apartamentów, restauracji, klubów, dyskotek - gdzie można zamówić Striptizerkę! Kraków posiada kluby i dyskoteki  w których są zamknięte Vip Room-y , zatem zaproszenie Tancerki na Waszą imprezę to tylko formalność :-)

Możesz zamówić mój pokaz Striptizu w Krakowie oraz w miastach okolicznych: Brzesko, Bochnia, Skawina, Tarnów, Limanowa, Myślenice, Biskupice, Maków Podhalański, Wadowice, Kęty, Andrychów, Oświęcim, Zator, Chrzanów, Trzebinia, Kryspinów, Ojców, Jaworzno,  Alwernia, Libiąż, Olkusz, Poradów, Miechów, Sucha Beskidzka,


TANCERKA EROTYCZNA NA IMPREZY KAWALERSKIE W KRAKOWIE

Najbardziej tradycyjne ze wszystkich czynności wykonywanych przez uczestników Wieczoru kawalerskiego - jest zaproszenie Striptizerki.
Prezent w postaci Tancerki dla Kawalera prawdopodobnie już zawsze będzie najbardziej popularną formą rozrywki. I łatwo zrozumieć, dlaczego..
Jeśli jesteś Świadkiem i organizujesz wieczór kawalerski, Striptizerka powinna być Twoją pierwszą przystanią.

Każdy chce podarować kawalerowi wyjątkowy prezent na jego ostatnie dni wolności. Seksowna, oszałamiająca Tancerka erotyczna to jeden z podstawowych pomysłów na taki wieczór. Striptizerka może dać Ci dokładnie to, czego szukasz. Będzie ubrana w wybrany przez Ciebie strój - policjantkę, pielęgniarkę, seksowną nauczycielkę itp. - i przyjedzie wykonać swój seksowny taniec.

Jestem Striptizerką która wykonuje pokazy z możliwością wysmarowania mnie od pasa w górę oliwką - zatem jeśli szukasz takiego pokazu Striptizu - to zadzwoń do mnie.
 Aby dać mu coś więcej niż 20 minut Tańca - możesz u mnie zarezerwować Pakiet z dwoma Striptizerkami, lub Pakiet z towarzystwem
 Pakiet z dwoma Striptizerkami nie jest dla osób o słabych nerwach, ale jeśli masz najlepszego kumpla, który lubi patrzeć na kobiety - to jest to doskonały sposób, aby umieścić ten wariant na jego wieczorze kawalerskim.


TANCERKI HOSTESSY NA IMPREZY FIRMOWE DLA PRACOWNIKÓW W KRAKOWIE

A może Szukasz wyjątkowej atrakcji dla swoich Klientów, Pracowników lub Kontrahentów w Krakowie? Sexy Striptiz damski i Striptizerka to atrakcja idealna nie tylko na wieczory kawalerskie.
Hostessa / Hostessy ubrane w strój bardzo seksownej kelnerki, poleją Wam drinki, wykonają seksowny taniec erotyczny i będą towarzyszkami Waszego eventu firmowego w Krakowie i w okolicach. Spotkanie biznesowe nie musi być nudne! Zatem jeśli planujesz imprezę integracyjną dla pracowników, kontrahentów i chciałbyś świętować wieczór w gronie kulturalnych, profesjonalnych Striptizerek czy Hostess - zapraszam do kontaktu!
Gwarantuję, że Ty i Twoi Pracownicy i Kontrahenci - będziecie bardzo zadowoleni!


 
 
Interesuje Cię pokaz w innym mieście?
Spójrz na mapę, gdzie możesz mnie jeszcze zamówić