KILKA ZASAD PRZED WYSTĘPEM....:-)


-Imprezy w sezonie od kwietnia do września- rezerwujcie najpóźniej 1-2 tygodnie przed imprezą, jeśli Wam zależy na konkretnej godzinie :-)

-Na okoliczność pokazu striptizu zadbajcie, aby nikt inny, poza Wami mnie nie widział, także w dyskotekach na pewno zamykana salka (tzw VIP ROOM) jest koniecznością.Jako doświadczona Striptizerka jednak odradzam pokazy w dyskotekach , aczkolwiek nawet i tam dojadę :-)

  -Często minusem dyskotek/klubów jest brak możliwości podłączenia muzyku, brak miejsca do przebrania, oraz brak dyskrecji ...

- Tak jak wspomniałam - występuję wszędzie -w restauracjach, w barach, w mieszkaniach, w dyskotekach, latem chętnie na działkach,w plenerze - jednak nie występuję na masowych imprezach otwartych.

-Robienie zdjęć ani kamerowanie podczas striptizu jest nieakceptowane.

-Zadbajcie, aby na okoliczność występu , był sprzęt muzyczny, który odtworzy moją muzykę. Ja zawsze mam przy sobie pendrive oraz płytkę CD audio.

- Występuję głównie na Górnym Śląsku oraz w Małopolsce. Ale jeśli chcesz abym dojechała dalej, to cena pokazu będzie adekwatna do czasu poświęconego na dojazd , Wówczas takie imprezy należy rezerwować z dużo większą odległością czasową :-)

-Na imprezy powyżej 35-40 osób jest doliczana dodatkowa opłata 50 %