KILKA ZASAD PRZED WYSTĘPEM.... :-)


  • Imprezy w sezonie od kwietnia do września- rezerwujcie najpóźniej 1-2 tygodnie przed imprezą, jeśli Wam zależy na konkretnej godzinie :-)

  • Na okoliczność pokazu striptizu zadbajcie, aby nikt inny, poza Wami mnie nie widział, także w dyskotekach na pewno zamykana salka (tzw VIP ROOM) jest koniecznością. Jako doświadczona Striptizerka jednak odradzam pokazy w dyskotekach , aczkolwiek nawet i tam dojadę :-Często minusem dyskotek/klubów jest brak możliwości podłączenia muzyku, brak miejsca do przebrania, oraz brak dyskrecji ...

  • Tak jak wspomniałam - występuję wszędzie -w restauracjach, w barach, w mieszkaniach, w dyskotekach, latem chętnie na działkach,w plenerze - jednak nie występuję na masowych imprezach otwartych.

  • Robienie zdjęć ani kamerowanie podczas striptizu jest nieakceptowane.
  • Imprezy powyżej 40 osób są dodatkowo płatne 50%
  • Zadbajcie, aby na okoliczność występu , był sprzęt muzyczny, który odtworzy moją muzykę.  Ja zawsze mam przy sobie pendrive oraz płytkę CD audio.     
  • Występuję głównie na Górnym Śląsku oraz w Małopolsce. Ale jeśli chcesz abym dojechała dalej, to cena pokazu będzie adekwatna do czasu poświęconego na dojazd , Wówczas takie imprezy należy rezerwować z dużo większą odległością czasową :-) 
Jeśli zasady są do przyjęcia, to bierzcie telefon i zamawiajcie striptiz:-)              
  Impreza kawalerska w Warszawie najlepszego kumpla zasługuje na takie rzeczy jak : Striptizerka Śląsk, taniec erotyczny w limuzynie Kraków, wieczór z tancerką w casino Katowice Częstochowa Tychy itp. Męski wieczór Kraków musi być obchodzony wyjątkowo. Niespodzianka dla Pana Młodego Gliwice to nie lada wyzwanie. Kawalerskie Śląsk nie zdarza się codziennie, erotyczny taniec Katowice  Oświęcim, Striptiz Wadowice to niespodzianka dla pana Młodego. Wieczór kawalerski Chorzów w clubie ze striptizem Katowice, z profesjonalną striptizerka Sosnowiec, Taniec go go ze striptizem Czeladź,erotyczny taniec Kraków, strip Katowice.

Każda impreza Kraków zorganizowana, będzie czymś wyjątkowym. Taniec go-go Gliwice,lap dance na Śląsku,erotic show Katowice rozgrzeje każdego.Wyjątkowy striptease Mikołów, wprawi was w osłupienie.Tylko striptizerka w Rybniku ma wiele pomysłów na wieczór kawalerski w Orzeszu,kawalerskie w Katowicach,w Ornontowicach czy Gliwicach. Zorganizuj wieczór kawalerski w Bielsko Białej,Szczyrku a nawet w Żywcu.Striptease dla Pana młodego w Wiśle, Oświęcimiu czy w Andrychowie to żaden problem. Erotyk show Mikołów dla kawalera Mysłowice, obowiązkowy.