Striptiz damski - Oferta i cennik

Mam dla Was ofertę kilku wariantów mojego pokazu.  Jeśli macie swoją koncepcję na pokaz - poinformujcie mnie. Jestem elastyczna, zatem chętnie również skorzystam z Waszych pomysłów :-)

Każdy wariant ma swoją cenę a cena jest podana już  z dojazdem do Miast - podanych na dole strony ☟

Nie ma żadnych innych dopłat.
Inne miasta są wyceniane indywidualnie i wtedy
 cena jest adekwatna do czasu dojazdu i trasy

Wersja standardowa - (Czas pokazu ok. 20 min. Czas pobytu ok 30 - 40 min)

To pokaz striptizu w tematycznym przebraniu, przy 4 płynnych utworach, podczas których udział bierze ... oliwka, którą  polewam swoje ciało.. Na trzech pierwszych piosenkach robię pełny striptiz ( rozbieram się do naga) a czwarta piosenka jest dodatkową niespodzianką, gdzie główną atrakcją staje się oliwka..  Pokaz Striptizu jest z Waszym czynnym udziałem, a co za tym idzie - oliwką można mnie wysmarować od pasa w górę) Oczywiście kawaler ( lub inna osoba świętująca ) jest priorytetem. Czas pokazu wynosi około 20 minut. 

800 zł  - Cena z dojazdem  do miast podanych niżej

Wersja rozszerzona - Czas pokazów ok. 40 min Czas pobytu 1h 

To dwa występy standardowe, czyli 2 pełne pokazy striptizu po 4 utwory. Oba pokazy z udziałem oliwki, którą się polewam i od pasa w górę pozwalam wysmarować. Między jednym a drugim pokazem- krótka przerwa (ok 10 minut) na zmianę przebrania erotycznego. W czasie pokazów każdy bierze udział w zabawie! Jednak tak jak przy wersji standardowej - osoba świętująca - jest nr 1 (chyba, że takiej osoby nie ma)
Czas samych pokazów wynosi 2x 20 minut. Pobyt mój trwa 1 godzinkę.

1200 zł -  Koszt z dojazdem do miast podanych niżej ☟


Wersja z towarzystwem - ( Czas - 2 godziny )

To jeden z najczęściej wybieranych wariantów. Obejmuje dwa pełne pokazy Striptizu po 4 utwory ( na sam początek i na sam koniec pobytu ) A między pokazami - godzina towarzystwa z Wami. Podczas tej godziny rozkręcam Waszą imprezę!  Staram się abyście nie tylko siedzieli, pili - ale robię wszystko co w mojej mocy, abyście bawili się , tańczyli. Polewam Wam drinki, moją rolą jest aby impreza nie byłą nudnym spotkaniem w męskim gronie! Jestem na Waszej imprezie " wisienką na torcie" Rozkręcę Waszą imprezę tak, abyście nie spali! :)

2000 zł -  Koszt  wariantu wraz z dojazdem


A MOŻE DWIE STRIPTIZERKI NA JEDNĄ IMPREZĘ?

Wersja Extra (Duet z koleżanką)
+ Szampan - Czas - 2 godziny

Jest to wersja która trwa 2  godziny, wraz z koleżanką! Przyjeżdżamy z Szampanem!

Podczas tej wersji wykonujemy po jednym osobnym pokazie striptizu wraz z oliwką na początek imprezy (z czynnym udziałem wszystkich) następnie zostajemy z Wami jako Hostessy - polewając Wam drinki, wspólnie tańcząc , bawiąc się i rozkręcając Waszą Imprezę...!
Pan Młody będzie się czuł jak Gwiazda wieczoru. Nie damy mu od siebie odpocząć!
Wam również!
A Finalizujemy imprezę robiąc wspólny pokaz taneczny / Striptiz - lesby show podczas którego polewamy się wspólnie oliwką i smarujemy...
Wszystko z Waszym czynnym udziałem..
Brzmi fajnie?
Ta wersja jest najczęściej wybierana :-)
Cena tego wariantu wraz z dojazdem to 3500 zł

Aby Wasza impreza była udana, zapoznajcie się z zasadami pokazów:

MIASTA W KTÓRYCH WYSTĘPUJĘ W PODANYCH CENACH

Katowice - Bytom - Ruda Śląska - Chorzów - Gliwice - Zabrze - Knurów - Siemianowice Śląskie - Tychy - Bieruń - Lędziny - Sosnowiec - Jaworzno - Mysłowice - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Czeladź - Trzebinia - Chrzanów -Kraków - Kęty - Olkusz - Oświęcim - Libiąż - Mikołów - Lędziny - Imielin - Balice - Alwernia - Siewierz - Boguchwałowice - Wojkowice Kościelne - Myszków - Zawiercie - Ornontowice - Orzesze - Żory - Rybnik - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko Biała 

DOJEŻDŻAM RÓWNIEŻ DO INNYCH MIAST, KTÓRE WYCENIAM INDYWIDUALNIE :-)