PROFESJONALNA STRIPTIZERKA NA WIECZORY KAWALERSKIE KATOWICE

KATOWICE - TYCHY - BYTOM - SOSNOWIEC - MIKOŁÓW
I INNE MIASTA

 

STRIPTIZERKA KATOWICE
 NA WIECZORY KAWALERSKIE W KATOWICACH I OKOLICACH

Jestem profesjonalną Striptizerką która swoimi pokazami urozmaici każdą męską imprezę w Katowicach i w okolicach. Niezależnie czy jest to Wieczór kawalerski, urodziny czy Impreza firmowa w Katowicach, w Bytomiu, czy w innym mieście - mogę zafundować Ci niezapomniany wieczór! 
Do swojej pracy - jaką jest wykonywanie Tańca erotycznego na wieczorach kawalerskich, przyjęciach urodzinowych lub też Eventach firmowych - podchodzę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Moje pokazy Tańca erotycznego to mieszanka erotyzmu, namiętności i dobrego smaku. Jestem Tancerką erotyczną, która posiada kilka wariantów Striptizu. Każdy pokaz odbywa się z udziałem oliwki, którą polewam swoje ciało..

 

Jeśli szukasz Striptizerki, która wykona profesjonalne erotyczne show, jakim będzie wybuchowa mieszanka erotyzmu, ale też smaku - bierz telefon w rękę i dzwoń :)

 

Na pokaz przyjadę ja - Dziewczyna ze zdjęć. zatem masz pewność, że nie będziesz miał niemiłej niespodzianki w postaci innej dziewczyny, ceny czy również braku profesjonalizmu. Dostaniesz przedstawienie, które spełni Twoje najśmielsze fantazje. Jestem profesjonalną Striptizerką i potrafię wcielić się w bardzo wiele ról. Mogę wyskoczyć z tortu, jako sexy Króliczek. Mogę zagrać zagubioną Autostopowiczkę, albo przebrać się za Policjantkę i aresztować Kawalera.

KATOWICE - MIEJSCA, GDZIE MOŻESZ MNIE ZAMÓWIĆ

Tak naprawdę nie ma miejsca do którego nie przyjadę

Katowice to stolica Górnego Śląska, zatem nie ciężko zorganizować tutaj fajny wieczór kawalerski, na którym zatańczy Striptizerka.
Striptiz w klubie muzycznym - W Katowicach jest wiele dobrych klubów muzycznych, między innym: Pomarańcza, Spiż czy Klub Garage - posiadają one zamknięte Vip roomy, w których można zaplanować wieczór kawalerski, spędzić czas w swoim gronie i zamówić Tancerkę erotyczną, która dojedzie i rozgrzeje Was swoim erotycznym Tańcem, podczas którego będzie polewała swoje ciało oliwką, a Wy będziecie mogli brać w tym swój czynny udział.
Striptiz w apartamencie w Katowicach - poza prywatnymi mieszkaniami - to dość często wybierana forma zaplanowania wieczoru kawalerskiego. Katowice słyną z wielu apartamentów, także jeśli rozważasz wynajęcie apartamentu - nie zapomnij zaprosić mnie.
Ja swoim pokazem rozkołyszę Wasze zmysły, bo pokaz w moim wykonaniu to wybuchowa mieszanka erotyzmu połączona z uwodzeniem, a wszystko to wykonane jest z doskonałym smakiem, jakim jest najokazalszy trunek.

Striptizerka na polu paintballowym - Czemu nie?
W porze letniej, bardzo chętnie wykonuję pokazy w plenerze. Pola paintballowe to doskonała rozrywka, a jeśli dodać do niego Taniec erotyczny - to zabawa jest podwójna.
W Katowicach możesz też zobaczyć Striptizerki w Klubie nocnym, jak tańczą na rurze. Można też zamówić prywatny striptiz.Jednak łatwiej znaleźć a zarazem zamówić Profesjonalną Striptizerkę do Klubu muzycznego, czy do baru - niż zobaczyć profesjonalny Striptiz w Klubie Nocnym. Dziewczyny tam tańczące zawsze będą wolały zarabiać na szampanach niż na Tańcu, i jeśli chcesz, aby Tancerka którą wybierzesz wykonała naprawdę erotyczny spektakl na Wieczorze Kawalerskim Twojego najbliższego Przyjaciela - przygotuj się na to, że taniec który wykonują Striptizerki w Klubie - nie będzie jednak taki jakbyś tego chciał.

CZEGO TY OCZEKUJESZ?

Striptiz na jachcie / Striptiz w samolocie czy Striptiz w Limuzynie - to kilka moich pomysłów dla Ciebie :)
Bardzo często wieczory kawalerskie czy przyjęcia urodzinowe odbywają się w restauracjach, lub w barach, w zamkniętych salach.
A gdzie Ty planujesz swoją imprezę?
 

Profesjonalna i niezależna Striptizerka dba o swoją reklamę, bo pracuje sama dla siebie, więc na pewno dużo więcej energii i pracy wkłada w swoją pracę. W Katowicach jest mnóstwo apartamentów, restauracji, klubów, dyskotek - gdzie można zamówić Striptizerkę zatem zaproszenie Tancerki na Waszą imprezę to tylko formalność :-)

WIECZÓR KAWALERSKI W KATOWICACH

Najbardziej tradycyjne ze wszystkich czynności wykonywanych przez uczestników Wieczoru kawalerskiego - jest zaproszenie Striptizerki.

Prezent w postaci Tancerki dla Kawalera prawdopodobnie już zawsze będzie najbardziej popularną formą rozrywki. I łatwo zrozumieć, dlaczego..
Jeśli jesteś Świadkiem i organizujesz wieczór kawalerski, Striptizerka powinna być Twoją pierwszą przystanią.

Każdy chce podarować kawalerowi wyjątkowy prezent na jego ostatnie dni wolności. Seksowna, oszałamiająca Tancerka erotyczna to jeden z podstawowych pomysłów na taki wieczór. Striptizerka może dać Ci dokładnie to, czego szukasz. Będzie ubrana w wybrany przez Ciebie strój - policjantkę, pielęgniarkę, seksowną nauczycielkę itp. - i przyjedzie wykonać swój seksowny taniec.

Jestem Striptizerką która wykonuje pokazy z możliwością wysmarowania mnie od pasa w górę oliwką - zatem jeśli szukasz takiego pokazu Striptizu - to zadzwoń do mnie.
 Aby dać mu coś więcej niż 20 minut Tańca - możesz u mnie zarezerwować Pakiet z dwoma Striptizerkami, lub Pakiet z towarzystwem
 Pakiet z dwoma Striptizerkami nie jest dla osób o słabych nerwach, ale jeśli masz najlepszego kumpla, który lubi patrzeć na kobiety - to jest to doskonały sposób, aby umieścić ten wariant na jego wieczorze kawalerskim.

HOSTESSA TANCERKA EROTYCZNA NA IMPREZY FIRMOWE DLA KONTRAHENTÓW KATOWICACH

A może Szukasz wyjątkowej atrakcji dla swoich Klientów, Pracowników lub Kontrahentów w Katowicach?  Sexy Striptiz damski i Striptizerka to atrakcja idealna nie tylko na wieczory kawalerskie.
Hostessa / Hostessy ubrane w strój bardzo seksownej kelnerki, poleją Wam drinki, wykonają seksowny taniec erotyczny i będą towarzyszkami Waszego eventu firmowego w Katowicach i w okolicach. Spotkanie biznesowe nie musi być nudne! Zatem jeśli planujesz imprezę integracyjną dla pracowników, kontrahentów i chciałbyś świętować wieczór w gronie kulturalnych, profesjonalnych Striptizerek czy Hostess - zapraszam do kontaktu!
Gwarantuję, że Ty i Twoi Pracownicy i Kontrahenci - będziecie bardzo zadowoleni!

 
 

TANCERKA EROTYCZNA  TYCHY - BYTOM - SOSNOWIEC A MOŻE MYSŁOWICACH?

Chcesz, abym przyjechała do innego miasta? Zobacz moją ofertę na stronie głównej