PROFESJONALNA STRIPTIZERKA NA WIECZORY KAWALERSKIE KRAKÓW

KRAKÓW -  OLKUSZ - TARNÓW - KALWARIA ZEBRZYDOWSKA - WIELICZKA - MYŚLENICE
 I INNE MIASTA MAŁOPOLSKI

 
 

 STRIPTIZERKA KRAKÓW I OKOLICE

Szukasz Striptizerki w Krakowie, lub w Małopolsce?
Gwarantuję Ci, że wybierając mnie - wybierzesz najlepszą opcję. A wiesz dlaczego?
Bo każdy wieczór kawalerski, na którym pojawiam się jako Tancerka erotyczna to dla mnie nie tylko praca, ale też doskonała zabawa. Uwielbiam rozgrzewać erotyczną atmosferę. Podczas wykonywania pokazu striptizu, stworzę aurę erotyki, zapalę płomień żądzy.
Będę kokietować Cię wzrokiem i całym ciałem. Jeśli to ma być Wieczór kawalerski - sprawię, aby Kawaler delektował się moim erotycznym spektaklem.
Striptiz z oliwką to najbardziej zmysłowy pokaz..
Wyobraź sobie, jak polewam swoje ciało..  Brzmi kusząco?
Niesamowicie cieszy mnie, kiedy sprawiam tym przyjemność Widowni, która mnie ogląda. Olbrzymią radość mi sprawia, kiedy Goście imprezy bawią się wraz ze mną.

STRIPTIZERKA KRAKÓW

Niech będę Twoim jedynym wyborem, a gwarantuję, że Ty i Twoi przyjaciele będziecie wspominali pokaz bardzo długo.
Ja jako profesjonalna Striptizerka - mogę zapewnić Ci niezapomniany wieczór! Oferuję seksowny taniec na wieczory kawalerskie, imprezy firmowe, przyjęcia urodzinowe w Krakowie i w okolicach Krakowa.

Na pokaz przyjadę ja - Dziewczyna ze zdjęć, zatem masz pewność, że nie będziesz miał niemiłej niespodzianki w postaci innej dziewczyny, ceny, czy również braku profesjonalizmu. Dostaniesz przedstawienie, które spełni Twoje najśmielsze fantazje.

MIEJSCA W W KRAKOWIE NA WIECZORY KAWALERSKIE

Lista miejsc w Krakowie, w których można zaplanować wieczór kawalerski - jest bardzo długa. Wystarczy być kreatywnym, aby móc zrealizować projekt, którego Kawaler szybko nie zapomni. Jak jako Striptizerka dojadę w każde miejsce. Podrzucam Ci kilka pomysłów , z których możesz skorzystać.
  • Striptiz na statku w Krakowie - Kraków to dumne miasto. Nie brakuje tu nudy, więc jeśli marzysz o wykonaniu wyjątkowego pokazu Striptizu na statku - możesz to  śmiało zaplanować w tym mieście.
  • Striptiz podczas lotu balonem - Jeśli wieczór kawalerski, który planujesz - ma odbyć się z petardą - to tylko tak! Wyobraź sobie minę swojego najlepszego przyjaciela, który na ostatnie dni wolności otrzymuje prezent pod chmurami.. Bosko!
  • Striptiz w tramwaju - W Krakowie można zafundować sobie tramwaj na striptiz. Bardzo chętnie mogę dojechać i zatańczyć tam, gdzie Pan Młody nie spodziewa się niczego!
  • Striptiz w Limuzynie - Profesjonalna Striptizerka zatańczy wszędzie. Limuzyna niekoniecznie jest wygodna do tańca, ale jest wiele innych sztuczek ,jakie można wykorzystać tańcząc w  Limuzynie ( np kolana Pana Młodego)
  • Striptizerka jako Autostopowiczka? Jestem osobą która chętnie "zagra" jakąś rolę,zanim odbędzie się taniec erotyczny. Jestem improwizatorką i jeśli planujesz aby przed Striptizem odbył się "spektakl" z konkretną rolą -  to śmiało dzwoń! Pomyślimy,omówimy a potem ja wykonam! 
  • Striptiz w klubie muzycznym - w Krakowie jest mnóstwo Klubów muzycznych - a zamówienie Striptizerki do Vip - roomu konkretnej dyskoteki - to tylko formalność. 
  • Striptizerka na polu paintballowym w Krakowie - Latem bardzo chętnie wykonam Striptiz w plenerze. Zamów mój pokaz tańca erotycznego na swoją zabawę na polu paintballowym
    .

STRIPTIZERKI W KLUBIE NOCNYM?

W Krakowie jest pełno Klubów ze Striptizerkami, do których można pójść pooglądać tańczące dziewczyny na rurze. Jednak jeśli chcesz, aby Tancerka którą wybierzesz wykonała naprawdę erotyczny spektakl - przygotuj się na to, że ten taniec nie będzie jednak taki jakbyś tego chciał.

A TY JAKI MASZ PLAN NA WIECZÓR KAWALERSKI?

Wybierając mnie - wybierasz profesjonalną Tancerkę erotyczną.
Niezależna Striptizerka dba o swoją reklamę bo pracuje sama dla siebie, więc na pewno dużo więcej energii i pracy wkłada w swoją pracę. W Krakowie jest mnóstwo apartamentów, restauracji, klubów, dyskotek - gdzie można zamówić Striptizerkę


TANCERKA EROTYCZNA W KRAKOWIE

Najbardziej tradycyjne ze wszystkich czynności wykonywanych przez uczestników Wieczoru kawalerskiego - jest zaproszenie Tancerki erotycznej.
Prezent w postaci Tancerki dla Kawalera prawdopodobnie już zawsze będzie najbardziej popularną formą rozrywki. I łatwo zrozumieć, dlaczego..
Jeśli jesteś Świadkiem i organizujesz wieczór kawalerski, Striptizerka powinna być Twoją pierwszą przystanią.

Każdy chce podarować kawalerowi wyjątkowy prezent na jego ostatnie dni wolności. Seksowna, oszałamiająca Tancerka erotyczna to jeden z podstawowych pomysłów na taki wieczór. Striptizerka może dać Ci dokładnie to, czego szukasz. Będzie ubrana w wybrany przez Ciebie strój - policjantkę, pielęgniarkę, seksowną nauczycielkę itp. - i przyjedzie wykonać swój seksowny taniec.

Jestem Striptizerką która wykonuje pokazy z możliwością wysmarowania mnie od pasa w górę oliwką - zatem jeśli szukasz takiego pokazu Striptizu - to zadzwoń do mnie.
 Aby dać mu coś więcej niż 20 minut Tańca - możesz u mnie zarezerwować Pakiet z dwoma Striptizerkami, lub Pakiet z towarzystwem
 Pakiet z dwoma Striptizerkami nie jest dla osób o słabych nerwach, ale jeśli masz najlepszego kumpla, który lubi patrzeć na kobiety - to jest to doskonały sposób, aby umieścić ten wariant na jego wieczorze kawalerskim. O Wszystkich wariantach pokazów możesz przeczytać na mojej stronie. Kliknij i zobacz jaki wariant Cię interesuje

 

TANCERKI HOSTESSY NA IMPREZY FIRMOWE DLA PRACOWNIKÓW W KRAKOWIE


A może Szukasz wyjątkowej atrakcji dla swoich Klientów, Pracowników lub Kontrahentów w Krakowie? Sexy Striptiz damski i Striptizerka to atrakcja idealna nie tylko na wieczory kawalerskie.
Hostessa / Hostessy ubrane w strój bardzo seksownej kelnerki, poleją Wam drinki, wykonają seksowny taniec erotyczny i będą towarzyszkami Waszego eventu firmowego w Krakowie i w okolicach. Spotkanie biznesowe nie musi być nudne! Zatem jeśli planujesz imprezę integracyjną dla pracowników, kontrahentów i chciałbyś świętować wieczór w gronie kulturalnych, profesjonalnych Striptizerek czy Hostess - zapraszam do kontaktu!
Gwarantuję, że Ty i Twoi Pracownicy i Kontrahenci - będziecie bardzo zadowoleni!

STRIPTIZ KRAKÓW - TRZEBINIA A MOŻE KALWARIA ZEBRZYDOWSKA?

Planujesz pokaz w zupełnie innym mieście? Wejdź na stronę główną i zobacz, gdzie jeszcze możesz mnie zamówić