Body Sushi Striptiz

Sushi Topless Striptiz

Szukasz prezentu dla przyjaciela, szefa lub pracownika? A może planujesz męskie spotkanie w stylu japońskim?
Body Sushi to japońska praktyka podawania sushi na ciele kobiety.
Dziś wprowadzamy praktykę japońską specjalnie dla Was, na Wasze specjalne wydarzenie, aby uzyskać dodatkową dawkę emocji i zabawy!
Twoja impreza będzie nie tylko niezapomniana, ale także pełne smaku! 

Zapewniamy sushi z najwyższej półki. Sushi na Twoją imprezę jest zamawiane w najlepszych restauracjach.
Dodatkowo projektujemy również ekspozytory takie jak liście bananowca i owoce.
Cały pokaz Body sushi odbywa się przy świecach.
Spożywanie sushi z nagiego ciała Striptizerki może mieć miejsce w restauracji lub bezpośrednio w domu zamawiającego. Jednak Formą szczególnie atrakcyjną i często zamawianą na wieczory kawalerskie jest body sushi w limuzynie lub na jachcie. Niezależnie od tego, czy są to urodziny, rocznica, impreza firmowa czy impreza na statku, gwarantujemy, że zapewnimy Tobie i Twoim gościom najbardziej profesjonalną i wyjątkową obsługę. Zamów oryginalny striptiz z wystawą potraw na ciele seksownej Tancerki.

Jak wygląda i ile kosztuje Body Sushi?

Tancerka zupełnie naga leży na stole. Kawałki sushi, oraz owoce są układane na liściach bananowca, aby jedzenie nie miało kontaktu z ciałem. Pałeczki są jedynymi przedmiotami, których możesz używać do podnoszenia sushi, wszyscy goście są proszeni o powstrzymanie się od dotykania Modelki - Tancerki. Tancerka leży przez 1h. Całość trwa ok 1,5 godziny (od ułożenia potraw do zakończenia pracy Tancerki)

Koszt sesji zaczyna się od 250 zł/os 
Minimalna ilość osób - 10
Cena zawiera ok 100 kawałków sushi, owoce, liście bananowca, świece, oraz Tancerkę z dojazdem na imprezę w całej Polsce.

 

Skontaktuj się:  

 
 

Zobacz wszystkie atrakcje rozrywkowe lub przejdź do strony Strip & Rock