Striptizerka na Wieczory kawalerskie | Imprezy firmowe | Urodziny 

Striptiz możesz zamówić na każdy rodzaj imprezy. Jako prezent na wieczór kawalerski, lub jako niespodzianka dla męża na okrągłe urodziny. Striptiz zamówiony na Imprezę firmową posłuży integracji pracowników. Proponowana atrakcja pokazu striptizu na imprezy jest zawsze szlifowana pod konkretnego odbiorcę. O ile na wieczorze kawalerskim genialnie sprawdza się klasyczny występ Striptizerki, o tyle już na urodzinach, gdzie często gośćmi jest cała rodzina, łącznie z rodzicami i dziećmi  - Striptizerka nie zawsze będzie dobrze odebrana. Tutaj dobrą formą prezentu będzie np. Burleska, Tancerka Topless, lub Striptizerka Artystka, która zagra rolę np. seksownej Kelnerki. Burleska i striptiz to siostry, ale Burleska to teatr, parodia. Umiejętnie wykonana dostarcza widzowi dobrej rozrywki. Na imprezach firmowych często sam striptiz to za mało. Tutaj dobrym pomysłem będzie Striptizerka - Hostessa, która nie tylko seksownie zatańczy, ale również będzie usługiwała jako Hostessa. 

 

Striptiz jako Sztuka i Erotyka

Striptiz, który zamawiany jest na przeróżne imprezy, nie wykonuje się na rurze - wbrew niektórym opiniom Klientów. Tancerki, które pracują w Klubach nocnych, czy w klubach ze Striptizem nie są profesjonalistkami. Musisz wiedzieć, że wykonując seksowny taniec erotyczny Tancerka używa wszystkich swoich zmysłów, a główną jej ozdobą jest zmysł kontaktu wzrokowego z Gośćmi imprezy. Improwizacja to umiejętność dopasowania się do Gości i miejsca. Nie można porównywać Tancerek amatorskich, pracujących w Night Klubach do niezależnych Striptizerek. Każda impreza traktowana jest indywidualnie i ze szczególnym podejściem.

 

Pokazy striptizu - Lap Dance - Hostessa - Lesby Show

Wielu  klientów chce po prostu wspaniałego pokazu Striptizu, który rozbudzi chłopaków a dla głównego bohatera Imprezy będzie najlepszą seksowną niespodzianką. Jeszcze więcej Klientów zamawia Striptizerkę, ale chcieliby aby Dziewczyna po wykonaniu striptizu została z nimi i im służyła jako kelnerka, rozbawiając towarzystwo i bawiąc się przy muzyce. Seksowna kelnerka, Hostessa doda Twojemu wydarzeniu odrobinę seksownej rozrywki. Tancerka poda Ci drinki, abyś Ty i Twoi koledzy mogli zrelaksować się w wielkim stylu, niezależnie od tego, czy jest to na statku, w restauracji czy w prywatnym mieszkaniu. Jedna Tancerka to mało? Zamów dwie Striptizerki i baw się! Lesby Show to kolejna dawka emocji. Zobacz, jak dwie seksowne Tancerki rozbierają się do naga podczas interakcji z publicznością. Czy może być lepszy widok dla mężczyzny, niż dwie piękne kobiety razem? Każdy pokaz odbywa się z czynnym udziałem publiczności! Wszystko odbywa się z klasą, ze smakiem, ale pikanterii na pewno nie zabraknie! Lesby Show również świetnie się sprawdza na imprezach firmowych!
Chętnie zakwateruję wszystko, czego Ty i Twoi Goście potrzebujecie na imprezę. 

Atrakcja na imprezę - Striptizerka i Artystka

Nietuzinkowy prezent na wieczór kawalerski, imprezę firmową czy urodziny. Najlepsza atrakcja na zloty motocyklowe. Niespodzianka w postaci Tancerki erotycznej, specjalizującej się zarówno w klasycznym striptizie, jak i w artystycznych pokazach. Dobrym pomysłem również będzie wynajęcie Striptizerki z zespołem rockowym, która nie tylko seksownie zatańczy, ale również Wam zaśpiewa!

 

Striptiz pół żartem pół serio - oryginalny prezent

Ciekawa i  niezapomniana niespodzianka, którymi możesz zaimponować przyjaciołom, kolegom, szefom, albo rodzinie. Co oznaczają pokazy " Pół żartem, pół serio"? Striptizerki przyjeżdżają na miejsce pokazu w wybranym stroju i są gotowe na rozpoczęcie spektaklu. Tancerki mogą odgrywać rolę Policjantki z hasłem " Otwierać! Policja!", lub w przebraniu "Grubej StriptizerkiWykonują tematyczne przedstawienie, a wielki zwrot akcji jest kiedy Tancerka zaczyna się seksownie rozbierać.. Możesz zamówić Striptizerkę Policjantkę w biurze, w domu, w saunie, w limuzynie, w apartamencie a nawet na statku! Dowcipy na wieczory kawalerskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Różni się jedynie forma żartu / strój.

Przykłady 
  • "Policja! Otwórz!"
  • Spontaniczna Limuzyna
  • Autostopowiczka
  • Zaskocz Prezesa w Biurze
  • Dostawa pizzy
  • Body Sushi
  • Bodypainting
  • Wyskok z tortu/ z pudełka
 

Opinie Google
" Dziewczyna bardzo seksowna. Zamówiony pokaz na urodziny, stał się jednak najlepszym prezentem. Finezyjny spektakl "

Dlaczego warto wybrać tę ofertę?

Co mnie wyróżnia? Jestem jedną z kilku Tancerek erotycznych w Polsce, która od 2012 roku prowadzi własną stronę internetową. Posiadam niebywałe doświadczenie w pracy z Klientem. Zajmuję się profesjonalnie pokazami tańca erotycznego. Posiadam ukończone warsztaty aktorskie. Tancerki i Artystki które u mnie pracują - są starannie wyselekcjonowane pod kątem talentu, umiejętności interpersonalnych, oraz seksapilu. 

Ponad 10 -letnie doświadczenie 
Cena i opcje wariantów pokazu 
100% profesjonalizm
 
 

Striptizerka - Amatorka czy Profesjonalistka?

Moje usługi Tańca erotycznego były skoncentrowane na całym Śląsku i w Małopolsce. Patrząc na rynek całego Kraju - niezależnych i profesjonalnych Striptizerek, można policzyć na palcach. Na portalach ogłaszają się amatorki. Bez kostiumów, bez programów, bez umiejętności , za pół darmo (o ile dojedzie). To tak jakbyś poszedł do dentysty który gdzieś się ogłosił, ale nie wiesz kompletnie nic więcej. A potem ból i zgrzytanie zębów - bo miało być inaczej. Amatorki nie mają swoich stron internetowych - to bardzo ważna rzecz, a co za tym idzie - nie sprawdzisz opinii, nie odszukasz jej, kiedy coś będzie nie tak.

 
 

Wieczory kawalerskie

Zorganizuj Striptizerkę na wieczór kawalerski, bowiem kawalerskie bez Striptizerki nie istnieje

Imprezy firmowe

Warto pokusić się o małe szaleństwo-  impreza firmowa ze striptizem plus sexy Hostessami

Urodziny

Doskonały Prezent na urodziny w postaci Striptizerki - Burleski - Tańca Topless 

Zloty motocyklowe

Ostre brzmienia lubią mocne wrażenia. Tancerki erotyczne na zloty motocyklowe oraz na imprezy w Club House. Wejdź i zobacz co mamy do zaproponowania

Striptiz na statku

Zorganizuj luksusowy pakiet na wieczór kawalerski jakim jest Rejs statkiem wraz ze Striptizerką. Dopasuj Tancerkę i zamów profesjonalne show podczas rejsu

Kolacja ze Striptizerką

Wybierz tę formę striptizu i zorganizuj ze znajomymi perfekcyjny wieczór kawalerski lub imprezę firmową. Satysfakcja gwarantowana!