Music Show - pokaz w stylu Rock'owym

Poznaj nowe oblicze Rock'owego brzmienia
Zespół który w swoim składzie ma doświadczonych muzyków będzie idealnym rozwiązaniem dla różnego rodzaju zlotów motocyklowych, okoliczności barbórkowych, imprez firmowych, przyjęć urodzinowych, festynowych, wieczorów kawalerskich, panieńskich czy imprez rocznicowych..
Zespół posiada bogate doświadczenie sceniczne i wypracowany repertuar. Gatunek muzyczny w którym się specjalizują to Blues-rock, Soft-rock, Hard-rock, Pop-rock i pochodne.
Mieszane klimaty potrafią sprawić że każdy odnajdzie coś dla siebie. Muzyka w akompaniamencie instrumentów na żywo rozkręci Twoją imprezę i skłoni gości do wspólnej zabawy na parkiecie ! W skład zespołu wchodzą : Gitara elektryczno - akustyczna, gitara elektryczna - rytmiczna, gitara elektryczna - solowa, gitara basowa, perkusja oraz Wokalistka, która może wykonać spektakl na żywo!

Music Show - Zespół rock'owy na Twoją imprezę

Mała uroczystość ? Impreza na sporą liczbę gości ? W obu przypadkach zagramy dla Ciebie - zarówno akustycznie jak i pełnym składem. Szukasz zespołu na imprezę firmową, barbórkę, zlot motocyklowy, urodziny, rocznicę lub festyn ? Twój wieczór urozmaicony zostanie o jamsession na żywo, autorskie utwory, dobrze dobrany repertuar muzyczny, *pokazy gitarowe - solowe oraz *efekty sceniczne ! Kto powiedział że koncert musi być nudny ? Szykujesz wieczór panieński a striptiz męski nie wydaje się być dla Ciebie odpowiedni ? Jeśli chcesz aby przystojni gitarzyści zagrali specjalnie dla Ciebie/Twoich koleżanek i rozpalili w Was nutkę pożądania - to oferta Solo-Guitar Show jest specjalnie dla Ciebie ! Piękne gitary elektryczne, mocny dźwięk który zwabi kuszące spojrzenia lub romantyczny utwór poruszający damskie serca ? Może oba ? Tacy mężczyźni dodadzą eleganckiej pikanterii i klimat który na długo pozostanie w Waszej pamięci ! 

Wyrafinowany prezent w postaci music show!

Jesteś zainteresowany piękna Tancerką,  która seksownie porusza się do ostrego dźwięku gitar elektrycznych ? Zwykły striptiz wydaje się być dla Ciebie mało satysfakcjonujący ? Wybierz pakiet gitarzystów z tancerką ! Piękne, ponętne ciało, mocne dźwięki, elegancja i seksapil w jednym ! To wszystko zdecydowanie podkreśli, jak nietuzinkowy będzie Twój wieczór i sprawi że czas minie wyjątkowo. Chcesz aby Twój event stał się oryginalny ? Nie wahaj się i skontaktuj się z Nami. Każdy ma indywidualne wymagania dotyczące swojej imprezy, warto je omówić i dobrać coś odpowiedniego 
*- po uprzednim uzgodnieniu z organizatorem.