Striptizerka na Urodziny 

 

Poszukiwacze prezentu na urodziny w postaci profesjonalnego pokazu Striptizu - jesteście w dobrym miejscu! Jeśli tego potrzebujecie na swoją imprezę - jesteśmy właśnie dla Was.  Może to być klasyczny Striptiz, Taniec topless, striptiz z odegraną sceną aktorską, albo Burleska, która wybiega przed sam występ Tańca erotycznego. Pokaz Burleski jest dla koneserów teatru. 

Pomysł na prezent urodzinowy

Czy masz już pomysł na prezent urodzinowy? Jeśli nie, to ta oferta może wszystko zmienić. Taniec erotyczny połączony z odegraniem konkretnej roli, to fantastyczna koncepcja, którą bardzo często wykorzystują Żony dla swoich mężów na rocznicę ślubu, bądź okrągłe urodziny męża. Oczywiście równie dobrze może taki prezent zorganizować kolega, brat czy nawet rodzice dla swojego syna, który kończy 18 lat. Taniec erotyczny można podzielić na kilka gatunków: striptiz w wersji klasycznej, Taniec do bielizny, Burleskę.

Jeśli interesuje Cię pokaz striptizu rozbieranego w wersji klasycznej - wybieraj profesjonalizm. Profesjonalistka zadba o każdy szczegół imprezy, również zadba o to aby Bohater imprezy nie był zestresowany. O ile na kawalerskich wieczorach Kawalerowie są bardzo śmiali, bo zwykle przewidują takie prezenty, o tyle urodziny są już większym wyzwaniem dla Tancerki. Nieświadomość " dostawy" takie prezentu powoduje stres i onieśmielenie. Profesjonalistka zadba o klimat, rozmowę z Organizatorem imprezy i o zewnętrzną oprawę, taką jak muzyka, oświetlenie. Sama będzie ubrana w przebranie erotyczne, które możesz sam wcześnie wybrać. Szpilki, pończochy - również są nieodzownym elementem udanego pokazu erotycznego. Jeśli wybierzesz Taniec Topless - nazywany często Tańcem do bielizny - tutaj dobrymi dodatkami będą efekty. Np taniec z laserami. Tancerka może również przebrać się za seksowną kelnerkę i podać tort do stołu - składając życzenia urodzinowe dla Bohatera imprezy a następnie seksownie zatańczyć. Burleska - to kolejny gatunek tańca zmysłowego. Podczas występu Tancerki postępują zgodnie z przygotowanym wcześniej scenariuszem, np. wcielają się w gospodynię domową, która piekąc ciasteczka, zmysłowo tańczy i pozbywa się kolejnych elementów garderoby. Burleska to parodia. jednak umiejętnie wykonana dostarcza widzom dużo śmiechu i zabawy.

Taniec erotyczny z charakterem

Kreatywna Striptizerka, zajmująca się tańcem erotycznym zawodowo wie, że każda impreza powinna być traktowana indywidualnie. Przyjęcia urodzinowe to imprezy różniące się od wieczorów kawalerskich. Na przyjęcia urodzinowe zwykle zapraszana jest cała rodzina - łącznie z dziećmi. Jeśli Tancerka erotyczna jest pomysłowa, to wie jak urozmaicić taką imprezę, aby obyło się bez nieprzyjemnych sytuacji. Starsze osoby nie zawsze wiedzą że profesjonalna Striptizerka to przede wszystkim Artystka sceniczna. 

Striptizerka i aktorka na każdą okazję!

Rozrywka to ważny dodatek do każdego wydarzenia. Oferując Wam  możliwość skorzystania z oferty mogę zapewnić szeroką gamę opcji pokazów artystyczno - erotycznych, aby nadać dodatkowy blask Twojej imprezie. Striptiz to wielka sztuka. Mimo tego, że jest on głęboko powiązany z erotyką - to sama umiejętność " zdominowania " grupy osób, które są  nazywane profesjonalnie "widownią" jest nie lada wyzwaniem. Kontakt wzrokowy podczas striptizu i umiejętność improwizacji to podstawa. Jeśli jesteś koneserem teatru, spektakli komediowych i najzwyczajniej w świecie nie interesuje Cię w obecnej chwili zwyczajny taniec erotyczny, bo szukasz czegoś więcej - serdecznie zapraszam do zamawiania pokazów Burleski.