Striptizerka Śląsk i Małopolska - Blog

Zadzwoń i zamów mój wyjątkowy pokaz striptizu!

Tancerki erotyczne - Striptizerki Śląsk i Małopolska

Kim są Striptizerki - Fakty i mity na temat pracy Tancerki erotycznej

Rozwieję (a może potwierdzę) niektóre stereotypy, które rozwinęły się wokół tego nieszkodliwego, interesującego i przyjemnego trendu w przemyśle rozrywkowym.

  • Mit pierwszy: Striptizerki to kobiety lekkich obyczajów. Tancerki erotyczne to przede wszystkim bardzo niezależne i odważne kobiety. Praca ich nie należy do łatwych i często muszą zmierzyć się z opinią, iż są to dziewczyny które za pieniądze pójdą do łóżka z każdym. Prawdziwy, profesjonalny Striptiz to sztuka. Poprzez taniec erotyczny - Striptizerka pobudza wyobraźnię, pozwala widzowi oderwać się od codzienności dzięki obcowaniu z pięknem. I na tym się kończy. Striptizerka powinna umieć "zagrać" każdą scenę ( np. zagranie autostopowiczki / policjantki czy innej roli - a co za tym idzie - powinna posiadać zdolności aktorskie, powinna umieć się ładnie wypowiadać i umieć dostosować się sytuacji. Umiejętność Improwizacji do jedno z wielu potrzebnych narzędzi w pracy Striptizerki.
  • Mit drugi: Striptizerki zobaczysz tylko w klubie ze Striptizem. Nieprawda. W dzisiejszej dobie internetu Profesjonalną Striptizerkę można zamówić przez internet. Sam trafiłeś na mnie, a poza mną - jest wiele portali ogłoszeniowych, na których można znaleźć ogłaszające swoje usługi Striptizerki. Jednak każda Tancerka erotyczna - powinna również umieć zadbać o dobry marketing, powinna mieć swoją własną stronę internetową i mieć określony obszar swoich usług. Striptizerka dojedzie praktycznie wszędzie. Oczywiście striptiz w Twoim domu, na tle tapety, ulubionego wazonu i zdjęć bliskich nie będzie szczególnie spektakularny. Ale gdyby dołożyć do tego odpowiednią oprawę oświetlenia, muzykę , seksowne przebranie Striptizerki - to wszystko zagra w stu procentach.
  • Mit trzeci: Striptiz zamawia się tylko na wieczory panieńskie lub kawalerskie. Oczywiście wieczór kawalerski tradycyjnie kojarzy się ze striptizem i rzeczywiście, przyjaciele Pana młodego i Panny młodej często zapraszają Striptizerkę, lub Striptizera - ponieważ taka jest tradycja. Ale nie mniej popularny jest Taniec Erotyczny na urodziny, na 18 urodziny (i bez względu na wiek i płeć ktoś daje taki prezent koleżance lub koledze) Często pokazy są zamawiane przez Żony dla swojego męża na okrągłe urodziny (np. 40, czy 50 urodziny). Striptiz damski bardzo często zamawiany jest na imprezy firmowe, oraz na "pożegnanie emeryta"
  • Mit czwarty: Striptiz wykonywany jest na rurze. Właściwie każdej Profesjonalnej Striptizerce - każde miejsce będzie pasować. Taniec na rurze- odbywa się zwykle tylko w klubach ze striptizem. Nowoczesny striptiz to spektakularny pokaz kostiumowy / tematyczny. To implikuje wypowiedź tańca, obrazu, fabuły. Profesjonalna Striptizerka zwykle łączy się z widownią. Używa się zwykłego krzesła, na którym umieszcza się Głównego gościa i wchodzi w interakcję z nim i z gośćmi na imprezie.
  • Mit piąty: Striptiz nie jest tani. W rzeczywistości koszt standardowego profesjonalnego Striptizu jest w granicach 700 - 1200zł ( z dojazdem ) Jeśli jest Was 10-ciu na imprezie, a każdy złoży się po 100 zł - to wcale nie jest dużo - biorąc pod uwagę ,że Tancerka najczęściej robi pokazy striptizu z czynnym udziałem wszystkich Gości..Mit szósty: Striptizerce powinno się wkładać pieniądze w bieliznę. Wkładanie pieniędzy w bieliznę jest zwyczajem w klubach ze striptizem, gdzie dziewczyny tańczą całą noc, a ich głównym dochodem są tylko napiwki i prywatne tańce. Przy zamawianiu striptizu na wyjazd - nie jest to regułą. Oczywiście jeśli się ma ochotę - można wepchnąć pieniądze w pończochę Striptizerce i nie będzie jej to na pewno przeszkadzać, zapewne podziękuje podczas erotycznego:-)

Kawalerskie w Beskidach Śląskich - Zadzwoń! 502 728 257

Kawalerskie w Górach? Striptiz w Beskidach Śląskich : Żywiec, Bielsko Biała Wisła, Szczyrk, Ustroń, Istebna, Brenna, Bystra, Międzybrodzie Bialskie, Międzybrodzie Żywieckie, Milówka, Korbielów, Strumień, Cieszyn, Łodygowice,..
Beskidy Śląskie to jedno z najlepszych miejsc, do których warto się wybrać z przyjaciółmi na imprezę kawalerską czy inne spotkanie towarzyskie i tam zamówić Striptizerkę.
Wynajęcie domku na okoliczność wieczoru kawalerskiego nie jest trudnym zadaniem, wystarczy wejść na booking.com i tam odszukać apartamentu, willi czy innego górskiego noclegu. Striptiz w górach to niezwykłe przeżycie, zarówno dla Pana Młodego jak i reszty uczestników imprezy. Spokój, cisza, piękne widoki, domek z basenem i seksowna tancerka erotyczna która Was odwiedzi i swoim pokazem striptizu z użyciem oliwki da przyjemny widok dla Waszych oczu. Zawsze możecie przedłużyć wersję, a Striptizerka może Wam rozkręcić imprezę i zostać z Wami dłużej, nawet 2 czy 3 godziny. A jeśli chcecie dłużej - pytajcie. Zawsze jest taka możliwość.

Wynajęcie Striptizerki która dojedzie na Waszą imprezę nie jest skomplikowane, bowiem tak samo jak z wynajęciem domku - wszystko załatwisz przez internet.
Hasła na jakie warto szukać Striptizerki w wyszukiwarce są proste : Striptizerka Bielsko Biała, Striptizerka Żywiec, Striptizerka Międzybrodzie Bialskie, Striptizerka Międzybrodzie Żywieckie, Striptizerka Milówka, Striptizerka Wisła, Striptizerka Szczyrk, Striptizerka Ustroń, Striptizerka Brenna, Striptizerka Cieszyn Albo : Tancerka erotyczna Żywiec, Tancerka erotyczna Bielsko Biała, Taniec erotyczny na wieczór kawalerski w Bielsku.
A jeśli szukasz więcej niż jednej Striptizerki? Szukaj : Striptizerki Żywiec, Striptizerki Goczałkowice Zdrój, Tancerki erotyczne Bielsko Biała. To kilka haseł na które wyszukiwarka szybko odszuka profesjonalnej Striptizerki i Tancerki erotycznej albo grupy Tancerek w Górach, w Beskidach Śląskich. Szalony wieczór kawalerski rodem z filmu "kac Vegas" w towarzystwie sexy Hostessy na imprezy firmowe i na spotkania biznesowe Żywiec, Zwardoń, Bielsko Biała czy Szczyrk.. Dziewczyny tańczące w klubach nocnych w Górach dojadą do Hoteli, do apartamentów  i wykonają striptiz, jednak czy on będzie tak samo profesjonalny jak występ niezależnej Tancerki erotycznej?
W dzisiejszych czasach na wieczory kawalerskie można odnaleźć wiele wspaniałych atrakcji, takich jak paintball, skok na bungee, lot paralotnią na Górze Żar, skok ze spadochronu w Beskidach .. I dosłownie w każde miejsce warto zamówić striptiz damski. Zawsze można zrobić mega niespodziankę i taki striptiz będzie z zaskoczenia, tak żeby Kawaler nie dowiedział się o prezencie do ostatniej minuty. Bardzo dobrą atrakcją jest zorganizowanie imprezy w Hotelu Gołębiowskim w Wiśle, w Cristal Mountain w Wiśle, czy nawet nad samym jeziorem Żywieckim w Żywcu, na przykład Zarzecze, bowiem Striptizerka dojedzie w każdą wioskę w górach, do każdego Hotelu, do baru, do restauracji, jakich w Górach jest wiele.  Zadzwonisz, ustalisz termin i godzinę Pokazu striptizu a Tancerka erotyczna Wam poda ceny za pokaz wraz z dojazdem do danych miejscowości. Niezależnie czy to będzie wieczór kawalerski w: Istebna, Koniaków, Węgierska Górka, Korbielów, Porąbka, Ustroń czy Milówka.. Nie potrzebujesz nic innego poza telefonem, wystarczy że zadzwonisz i zamówisz striptiz. Na wszystkie pytania odpowiem, także jeśli pierwszy raz organizujesz wieczór kawalerski i nie wiesz od czego zacząć - ja jestem specjalistką, która we wszystkim Ci pomoże. Wieczór kawalerski musi być obchodzony tak aby pozostały mega wspomnienia, a taniec erotyczny jest regułą każdej imprezy kawalerskiej. Nie zwlekaj, dzwoń i zamawiaj profesjonalny Striptiz i taniec erotyczny na swoją imprezę
Striptizerka Żywiec
Striptizerka Wisła
Striptizerka Bielsko Biała

Imprezy w Katowicach - Zadzwoń 502 728 257

Planujesz wpaść na Katowice i zrobić kawalerskie, to nic bardziej prostszego. Zamów Striptizerkę na wieczór i zobacz jak w Katowicach bawią się turyści. Nie wiesz jak zamówić striptiz? Wpisz w Google: striptizerka Katowice, Striptiz w Katowicach, Striptizerka Tychy, Striptizerka Bytom, Striptizerka Mikołów, albo Tancerka erotyczna, zadzwoń i zarezerwuj pokaz tańca rozbieranego.

Striptizerka Katowice