Striptizerka - Striptizerki - Taniec erotyczny

Zadzwoń i zamów wyjątkowy pokaz Striptizu

 

Wskazówki dla Organizatora wieczoru kawalerskiego!

To wszystko się stało! Kawaler Poznał miłość swojego życia, oświadczył się a Ty zostałeś rzucony na głęboką wodę i musisz zorganizować wieczór kawalerski. Weselne dzwony nie są już daleko, a Ty nie wiesz za co się wziąć. Oto rzecz, którą musisz rozważyć zanim zaczniesz organizować kawalerskie dla swojego przyjaciela.

1. ☞ Czy Kawaler ma zielone światło na striptiz podczas wieczoru kawalerskiego?

Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy Pan Młody nie wie o Striptizerce. I uwierz mi - tak jest najlepiej! Po pierwsze, to ma być niespodzianka, a po drugie - jak już wie to często się obawia swojej przyszłej żony ( " a co, jeśli się dowie" ) i niestety przed samym kawalerskim chce być "fair" w stosunku do swojej drugiej połowy. Dalej nie muszę nawet pisać - impreza kończy się fiaskiem, bo Kawaler rezygnuje ze wszystkich rozrywek, a cała impreza zostaje anulowana. Tak się zdarza. Dlatego podpowiadam: Nie mów nic Kawalerowi.
To oczywiście najgorszy scenariusz. Może się zdarzyć, że Panna Młoda daje zielone światło, jest osobą o liberalnych poglądach a co najważniejsze - ma zaufanie do przyszłego Męża. Więc wiadomość do Ciebie -  Ostatnią rzeczą, której chcesz, jest zdenerwowanie i tak już zestresowanej Panny Młodej i zrujnowanie uroczystości weselnych. Więc nie nie mów Kawalerowi do ostatniej chwili! Ty wiesz, że Striptizerka jest Tancerką, ale on może sobie wyobrażać Bóg wie co.. :)
Istnieje wiele sposobów na imprezowanie z kolegami i zachowanie klasy. Striptizerkę zamówić można na każdy rodzaj rozrywki: Możesz iść na paintballa, a ja tam wykonam striptiz ( w porze letniej - plener to bajka! ) Możesz zorganizować kawalerskie w Klubie muzycznym (  w Katowicach , czy w Bielsku jest pełno fajnych klubów) Możesz zaplanować wieczór pokerowy w domu a kolację i drinki na mieście, kawalerskie również może być eleganckim wydarzeniem z degustacją wina ( kto powiedział, że faceci piją tylko wódkę!) 

2. Bądź Skarbnikiem - zbierz pieniądze

Upewnij się, że Twoje plany imprezowe mieszczą się w budżecie każdego, ponieważ 100 zł na osobę może być dla niektórych w porządku, ale bywają osoby, które będą marudziły, że dadzą w dniu imprezy. I wtedy wszystko pozostaje na Twojej głowie. Oczywiście po kilku drinkach portfel zwykle jest już luźniejszy, ale nie chcesz ryzykować, że utkniesz z rachunkiem na kawalerskim. Jeśli chodzi o planowanie imprezy kawalerskiej - pieniądze są małym problemem, ponieważ to jedna taka impreza w życiu  ( przynajmmniej taka powinna być !) ale dla swojego spokoju - rozważ to mądrze! 
Będziesz miał pytania? Dzwoń! Ja bardzo chętnie odpowiem/ doradzę i nawet jeśli nie skorzystasz z mojej oferty - pomogę! Urodziłam się, aby zapewnić Ci imprezę swoich marzeń! I taka będzie Twoja!

☞ Wróć do bloga