Striptiz na statku - Striptizerka podczas Rejsu

Świętujesz wieczór kawalerski na statku? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to czytaj dalej.  Atrakcji na wieczory kawalerskie nie brakuje.  Spośród wszelkich upominków, zdecydowanie to właśnie Rejs statkiem zalicza się do tych najbardziej luksusowych. Ale mam do zaproponowania dla Ciebie niezwykle gorący pakiet jakim jest Striptizerka podczas Rejsu. Taki prezent to niezwykle wyrafinowany podarunek, a przede wszystkim bardzo kreatywny. Striptiz na statku to świetny wybór nie tylko na wieczór kawalerski.

Ciesz się wyjątkowym rejsem po Wiśle w  Krakowie lub we Wrocławiu, podczas gdy gorąca Striptizerka skupia się wyłącznie na Was!  . Dotrzymamy towarzystwa i wykonamy epickie show, które zapewni rozrywkę Tobie i Twoim przyjaciołom na pokładzie statku. Dodajmy do tego pakiet seksownej Tancerki erotycznej, która nie tylko seksownie zatańczy ale również rozkręci Waszą imprezę, poleje drinki, czy uzupełni czas kreatywnymi pomysłami i grami. Nie zwlekaj !  Spraw, aby Twój prywatny rejs był jeszcze bardziej wyjątkowy i zamów Striptizerkę na statek!

Podczas Rejsu, możemy przebrać się w seksowny strój tematyczny, jakim będzie Pani Marynarz. Zadbamy o to aby nikt z załogi nie poczuł się "nijako" Jesteśmy wręcz stworzone do uatrakcyjniania imprez, takich jak wieczory kawalerskie. Zatem zadzwoń i powiedz czego oczekujesz!

W jakim mieście zamówić Striptiz na rejs statkiem?

Polska słynie z wielu pięknych rzek i jezior i nie brakuje tutaj rozrywek na wieczory kawalerskie. W Krakowie można wynająć prestiżowy Katamaran, tzw. klub na wodzie, który popłynie z Wami z samego centrum Krakowa. My Tancerki, bardzo chętnie pomożemy Ci z organizacją całej imprezy, posiadamy wszelkie kontakty do Kapitanów statków oraz wyczerpujące informacje. Wrocław jako kolejne miasto z największą ilością rejsów dla grup wieczorów kawalerskich jest miastem totalnie nieograniczonym w pomysłach. Praktycznie w każdy weekend odbywają się tam tak krótkie jak i dłuższe Rejsy, na które wynajmują nas Organizatorzy wszelkich imprez. Co ciekawe, coraz częściej jesteśmy wynajmowane na romantyczne imprezy we dwoje, przez Żony które swoim mężom organizują na rocznicę ślubu rejs statkiem dla dwojga.
Jesteśmy dla Was również w innych miastach, w jakich tylko można popływać łodzią.
Żywiec a przede wszystkim słynne Międzybrodzie Żywieckie czy Bialskie, w którym Striptiz damski możesz zamówić płynąc motorówką. Jeśli jest Was niedużo, to naprawdę świetny pomysł - taniec erotyczny w wykonaniu dwóch Striptizerek  na dwóch motorówkach w Żywcu. Wiatr we włosach, szampan polewany na ciało i ahoj przygodo!

Wybierz Tancerkę erotyczną na statek

Tancerka erotyczna jest jedną z najbardziej wyszukiwanych rozrywek dla Organizatorów wieczorów kawalerskich. Mają oni odpowiedzialne zadanie jakim jest wybór odpowiedniej Tancerki. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, aby impreza na statku nie była "spalona" Pamiętaj, że Tancerki które są na stronie - są starannie wyselekcjonowane. Potrafią nie tylko zmysłowo tańczyć i kusić ruchami bioder, potrafią nie tylko zwinnie się rozebrać - ale przede wszystkim są to Dziewczyny zajmujące się artystycznymi pokazami takimi jak Burleska, pokazy kabaretowe, czy inne dziedziny - występy na Galach KSW. Piękne, kreatywne, seksowne i bardzo komunikatywne Striptizerki specjalnie na Waszą imprezę. Kliknij i zobacz wszystkie z nich: