Striptizerka - Striptizerki - Taniec erotyczny

Zadzwoń i zamów wyjątkowy pokaz Striptizu

 

Profesjonalna Striptizerka kontra Tancerki z klubów

Mężczyźni uwielbiają kiedy Striptizerka wykonuje zmysłowy pokaz tańca, podczas którego można np dotknąć jej piersi, prawda? I szczerze mówiąc, nie dziwmy się.

☞  Zanim zamówisz Tancerkę na wieczór kawalerski, będziesz szukał wśród różnych ofert klubów nocnych albo wśród portali takich jak gratka, czy favore (tam Striptizerek znajdziesz mnóstwo!) Jeśli masz wątpliwości czy wybrać klub ze striptizem czy niezależną Tancerkę, która dojedzie do Was ( pomijając również agencje które dostarczają wynajęte Tancerki z klubów, pobierają prowizję a taniec ich niczym się nie różni od tańca dziewczyn w klubie) musisz się zastanowić co Cię usatysfakcjonuje. Czy chcesz aby striptiz odbywał się z czynnym udziałem Gości? czy chcesz, aby dziewczyna tańczyła i zmysłowo pokazując swoje ciało - pozwalała się dotknąć?
Czy chcesz dać swojemu przyjacielowi taką możliwość?
Dokonajmy rozróżnień, o których możesz Ty sam zdecydować:

Profesjonalna Striptizerka bez pośredników

może być Twoim pierwszym wyborem dla Kawalera, ponieważ w dobie internetu, pierwszym krokiem będzie dobry wujek Google (od razu zaznaczam, że portale typu roksa.pl czy odloty.pl nie mają nic wspólnego z profesjonalnym striptizem. Tam możesz znaleźć dziewczyny na seks) Szukasz zatem profesjonalnych Striptizerek w ogłoszeniach takich jak gratka, czy favore i myślisz również, że uzyskasz 100% pełnego profesjonalizmu. Też nie zawsze tak jest. To, co otrzymasz, zależy od tego, kogo zamówisz. Więc upewnij się koniecznie, że otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz, lub co ma napisane w swojej ofercie. Są Striptizerki na Śląsku, które uważają się za profesjonalne, a w gruncie rzeczy niczym nie różnią się od dziewczyn tańczących w klubach. Są Też Striptizerki, które na koniec pokazu wyciągają bitą śmietanę, pozwalają ją nawet zlizać ze swojego ciała. Są i takie, które robią to samo z czekoladą! Ale Bywały tez Tancerki które używały gadżetów takich jak wibrator (Wtf! - co to ma wspólnego ze striptizem? Coś mi mówi, że to nie byłoby odpowiednie miejsce w ekskluzywnych restauracjach, czy hotelach 5 gwiazdkowych. Takie nazwijmy to "atrakcje" pasują do agencji towarzyskiej. Umówmy się - Striptiz to sztuka!  I znajdziesz też na rynku takie jak ja - striptiz z użyciem oliwki, która jak afrodyzjak działa pobudzająco. Wszystko z klasą! Tancerka erotyczna, która pracuje bez żadnych pośredników - powinna bardzo rzetelnie dbać o swoją reklamę. Nie zarabia dla nikogo, tylko dla siebie, zatem nie może wodzić klienta za nos. Każdy nieprawdziwy opis byłby dla niej klęską. Profesjonalna Striptizerka ma pełny pakiet strojów tematycznych, a na pokaz przyjeżdża z własną muzyką, sprzętem grającym, a nawet oświetleniem. To wszystko jest dopięte na ostatni guzik, tak aby żaden organizator imprezy nie martwił się już o to. Na koniec najważniejsza rzecz - Niezależna Tancerka wykonuje pokazy z udziałem wszystkich Gości! Każdy, bierze udział w zabawie!
Tancerka w klubie ze striptizem

Striptizerki w klubach nocnych

 W klubach nocnych dziewczyny są przeróżne. Bywają dziewczyny w różnych kształtach i rozmiarach, w różnym wieku i niestety często po różnych używkach. Ponadto kluby zawsze będą miały ochotę zarabiać na alkoholu, a dziewczyny na napiwkach. Jeśli zdecydowałeś się pójść do klubu ze striptizem, nie możesz spodziewać się kontaktu między tobą a Tancerką. Celem działania pracujących tam dziewczyn jest zarabianie na drinkach i na wyciągnięciu jak największych napiwków za towarzystwo. Do samego striptizu dojdzie, ale po wielu próbach naciągania na szampany, na whisky, czy na większy napiwek pod stolikiem. Oczywiście za striptiz będziesz musiał dodatkowo zapłacić, poza tym co już na starcie straciłeś ( za nic !! ) Pamiętaj, że podczas striptizu Panowie generalnie muszą trzymać ręce przy sobie, ponadto często dziewczyna ucieka na rurę aby tam wykonać " profesjonalny striptiz" Aż ciężko nazywać to striptizem, a do tego profesjonalnym! Taniec będzie trwał, a klient zwykle siedzi na sofie podczas całego występu. Brak możliwości kontaktu zniechęca większość, ale nie bez powodu dziewczyny wcześniej nalegają na drinki dla Ciebie i dla nich. Po alkoholu najgorsza zabawa, będzie widziana w różowych okularach.

Zarezerwuj striptizerki poza klubem !

Wybór niezależnej Tancerki na dojazd to oszczędność czasu i pieniędzy. Pokaz w bardziej intymnym i komfortowym otoczeniu – zwykle w prywatnym domu, apartamencie hotelowym, w wybranym barze czy dyskotece posiadającej Vip - room zamykany )Stawki i czas są omawiane z wyprzedzeniem, więc nie doznajesz szoku na miejscu, lub i innych niespodzianek, które zwykle można znaleźć w klubie ze striptizem. Moim głównym celem jest zrobienie dobrego show i upewnienie się, że faceci bawią się jak najlepiej. Nie skupiam się na zarobieniu tych szybkich dodatkowych pieniędzy na drinkach, czy na napiwkach. „W klubach ze striptizem faceci nie możesz się zrelaksować do końca, musisz bardzo uważać.
Wszystko zależy jaką Tancerkę wybierzesz. Na pewno nie zależy Ci na "byle kim" Mimo wszystko główną różnicą między profesjonalną Striptizerką a Tancerką erotyczną z klubu jest to, że striptizerka przyjeżdża do Was, podczas gdy do klubu musisz się udać, na pewno z większą gotówką (alkohol który w klubie jest mniej więcej kilka razy droższy niż w barze. Czasem wejściówki które są obowiązkowe. I oczywiście napiwki dla dziewczyn.

Striptizerka niezależna kontra Striptizerka z Agencji Tancerek erotycznych

Czasy pandemii dały popalić wielu branżom. Niestety i u nas, na rynek przybyło kilka agencji, które wynajmują Striptizerki, nie mając pojęcia o branży tańca erotycznego, często nie kierując się dobrem klienta - tylko swoją potrzebą zarobku, tak na Tancerce, jak i na Kliencie. Takie Firmy robią więcej szkody niż pożytku Klientom, i profesjonalnym Striptizerkom. Dlaczego ? Bo opisy swoich ofert często mają skopiowane, usługi łeb w łeb są przepisane ( możecie sobie sprawdzić poprzez Google - wpisz przykładowe zdanie z mojej strony " oferta" np : " To pokaz striptizu w  przy 4 płynnych utworach (...) - spójrz na strony wyświetlające się w google. Zapytasz : " czy Tancerki klubowe są profesjonalne"? Zdarza się, że tak, jednak różnic między profesjonalną Striptizerką która działa , a dziewczynami które zarabiają na klub, czy na agencję jest sporo.

Co zrobić, by się nie dać wrobić?

Warto w tym przypadku sprawdzić wiek domeny. To bardzo kluczowa sprawa! Są na rynku dobre Agencje ze Striptizerkami, ale najczęściej prowadzone są przez poważne firmy. Jest kilka Agencji ze Striptizerkami, które sama polecam. Jeśli jakaś firma na swojej stronie pisze, że posiada 20 letnie doświadczenie - to sposób szybko to zweryfikujecie sprawdzając wiek domeny. Czytajcie również opinie - ale nie kierujcie się nimi. Firmy które powstały - potrafiły napisać kilka opinii o sobie w ciągu 1 godziny na Google, gdzie przy największych obiektach takich jak np Spiż w Katowicach, czy Hotel Gołębiowski w Wiśle się to nie zdarza. Poczta pantoflowa działa najlepiej! Uwierzcie - nie ma lepszej reklamy, niż polecenie. Pytajcie zatem znajomych, przyjaciół, kolegów.

wróć do bloga