Striptizerka - Striptizerki - Taniec erotyczny

Zadzwoń i zamów wyjątkowy pokaz Striptizu

 

Pomysł na świąteczną rozrywkę

Sezon świątecznych szaleństw za chwilę nadejdzie i zdecydowałam się wymyślić mały przewodnik, który pomoże Ci zorganizować imprezę świąteczną. Każde świętowanie Bożego Narodzenia w firmie wydaje się być tym samym nudnym co roku, więc dlaczego nie sprawić, by było trochę bardziej zabawne i trochę bardziej niegrzeczne?
Seksowna Striptizerka i kelnerka w stylu Glamour sprawi, że Twoje świąteczne wydarzenie w firmie będzie niezapomniane, pełna obsługa z uśmiechem i wdziękiem – idealne połączenie. Firmowa impreza Bożonarodzeniowa, lub po prostu wigilia dla Pracowników - zwał jak zwał - ja jestem gotowa, aby bawić się z Wami! - Połamiecie się opłatkiem, ja następnie zaserwuję alkohol i przekąski , dołączę do tego swój uwodzicielski i seksowny striptiz i będę wisienką na torcie na Twojej wigilii firmowej !
Chcesz koleżanki? Mogę być razem z koleżankami! 
Jedna Sexy Striptizerka i dwie kelnerki topless?  To idealne dodatki na Waszą imprezę świąteczną!
Niegrzeczna Striptizerka w stroju Mikołaja na świąteczną imprezę dla pracowników!
Zakończ świętowanie Bożego Narodzenia z hukiem, zarezerwuj pokaz ze striptizem, jako finał na wieczór! Mogę wykonać łagodny striptiz, bez czynnego udziału wszystkich i mogę również oferować Wam dziki pokaz tańca erotycznego z oliwką, którą wysmaruje mnie każdy z Was!  Który będzie odpowiadał potrzebom Twojej publiczności?
Pokaz striptizu w stroju Mikołajki to zabawny sposób na przekształcenie świątecznego przyjęcia w pracy w wyjątkowe wydarzenie. Mam również do dyspozycji kilka koleżanek, które mogą się przebrać za " sexy elfy " Możesz zarezerwować striptizerkę (mnie), a jeśli będzie to za mało, wezmę koleżanki - i będą Wam usługiwały.  Sexy Kelnerki upewnią się, że każdy z Was ma w ręku drinka i delektuje się nim!
Striptizerka Śląsk na święta! 
Chcesz zebrać znajomych i świętować wigilijne przyjęcie ze Striptizerką?  W takim razie pospiesz się, zadzwoń już dziś i zarezerwuj świąteczną imprezę. Sezon świąteczny to szalony  sezon i jest dość mocno zajęty rezerwacjami imprez firmowych.
Możesz się wybrać na narty do Szczyrku, czy nawet w Tatry. To idealny pomysł na Święta Bożego Narodzenia na imprezę dla pracowników. 
I oczywiście - Tak, mogę również przyjechać do Twojej firmy, biura, magazynu, a nawet domu. Zorganizuję dla Ciebie imprezę w stylu sexy! Zagwarantuję, że Twój i całego pracowniczego składu - wieczór będzie udany. Urodziłam się, aby zapewnić Ci imprezę swoich marzeń! I taka będzie Twoja!

☞ wróć do bloga