Striptizerka - Striptizerki - Taniec erotyczny

Zadzwoń i zamów wyjątkowy pokaz Striptizu

 

Tancerki erotyczne - Striptizerki Śląsk i Małopolska

Kim są Striptizerki ? - Fakty i mity na temat pracy Tancerki erotycznej
Rozwieję (a może potwierdzę) niektóre stereotypy, które rozwinęły się wokół tego nieszkodliwego, interesującego i przyjemnego trendu w przemyśle rozrywkowym.

  • Mit pierwszy: Striptizerki to kobiety lekkich obyczajów. Tancerki erotyczne to przede wszystkim bardzo niezależne i odważne kobiety. Praca ich nie należy do łatwych i często muszą zmierzyć się z opinią, iż są to dziewczyny które za pieniądze pójdą do łóżka z każdym. Prawdziwy, profesjonalny Striptiz to sztuka. Poprzez taniec erotyczny - Striptizerka pobudza wyobraźnię, pozwala widzowi oderwać się od codzienności dzięki obcowaniu z pięknem. I na tym się kończy. Striptizerka powinna umieć "zagrać" każdą scenę ( np. zagranie autostopowiczki / policjantki czy innej roli - a co za tym idzie - powinna posiadać zdolności aktorskie, powinna umieć się ładnie wypowiadać i umieć dostosować się sytuacji. Umiejętność Improwizacji do jedno z wielu potrzebnych narzędzi w pracy Striptizerki.
  • Mit drugi: Striptizerki zobaczysz tylko w klubie ze Striptizem. Nieprawda. W dzisiejszej dobie internetu Profesjonalną Striptizerkę można zamówić przez internet. Sam trafiłeś na mnie, a poza mną - jest wiele portali ogłoszeniowych, na których można znaleźć ogłaszające swoje usługi Striptizerki. Jednak każda Tancerka erotyczna - powinna również umieć zadbać o dobry marketing, powinna mieć swoją własną stronę internetową i mieć określony obszar swoich usług. Striptizerka dojedzie praktycznie wszędzie. Oczywiście striptiz w Twoim domu, na tle tapety, ulubionego wazonu i zdjęć bliskich nie będzie szczególnie spektakularny. Ale gdyby dołożyć do tego odpowiednią oprawę oświetlenia, muzykę , seksowne przebranie Striptizerki - to wszystko zagra w stu procentach.
  • Mit trzeci: Striptiz zamawia się tylko na wieczory panieńskie lub kawalerskie. Oczywiście wieczór kawalerski tradycyjnie kojarzy się ze striptizem i rzeczywiście, przyjaciele Pana młodego i Panny młodej często zapraszają Striptizerkę, lub Striptizera - ponieważ taka jest tradycja. Ale nie mniej popularny jest Taniec Erotyczny na urodziny, na 18 urodziny (i bez względu na wiek i płeć ktoś daje taki prezent koleżance lub koledze) Często pokazy są zamawiane przez Żony dla swojego męża na okrągłe urodziny (np. 40, czy 50 urodziny). Striptiz damski bardzo często zamawiany jest na imprezy firmowe, oraz na "pożegnanie emeryta"
  • Mit czwarty: Striptiz wykonywany jest na rurze. Właściwie każdej Profesjonalnej Striptizerce - każde miejsce będzie pasować. Taniec na rurze- odbywa się zwykle tylko w klubach ze striptizem. Nowoczesny striptiz to spektakularny pokaz kostiumowy / tematyczny. To implikuje wypowiedź tańca, obrazu, fabuły. Profesjonalna Striptizerka zwykle łączy się z widownią. Używa się zwykłego krzesła, na którym umieszcza się Głównego gościa i wchodzi w interakcję z nim i z gośćmi na imprezie.
  • Mit piąty: Striptiz nie jest tani. W rzeczywistości koszt standardowego profesjonalnego Striptizu jest w granicach 1000 - 1200zł ( z dojazdem ) Jeśli jest Was 10-ciu na imprezie, a każdy złoży się po 100 zł - to wcale nie jest dużo - biorąc pod uwagę ,że Tancerka najczęściej robi pokazy striptizu z czynnym udziałem wszystkich Gości..
  • Mit szósty: Striptizerce powinno się wkładać pieniądze w bieliznę. Wkładanie pieniędzy w bieliznę jest zwyczajem w klubach ze striptizem, gdzie dziewczyny tańczą całą noc, a ich głównym dochodem są tylko napiwki i prywatne tańce. Przy zamawianiu striptizu na wyjazd - nie jest to regułą. Oczywiście jeśli się ma ochotę - można wepchnąć pieniądze w pończochę Striptizerce i nie będzie jej to na pewno przeszkadzać, zapewne podziękuje podczas erotycznego:-)
Wróć do bloga