Striptizerka na Wieczory kawalerskie

Taniec erotyczny

Większość wieczorów kawalerskich bez Striptizerki jest niekompletna. Czy to w apartamencie hotelowym, czy w kasynie, czy wypożyczając limuzynę. Zwykle takie wieczory kończą się obfitymi ilościami alkoholu i rozrywkami takimi jak np paintball, czy pójście do klubu muzycznego. Jeśli ktoś jest bardziej kreatywny, to pomyśli może o czymś innym, o czymś, co "rozwali system", takie kawalerskie z jajem! Striptizerka również może takie kawalerskie Wam zorganizować! Chociaż pomysły na wieczór kawalerski mogą wydawać się łatwe do zorganizowania, to jednak bez striptizu - kawalerskie nie istnieje. Potrzebujesz pomocy w kreatywności w pozyskaniu odpowiednich Striptizerek. 

Striptiz damski z dodatkami

Pokaz Striptizu odbywa się z udziałem wszystkich Gości i z ich czynnym udziałem. Co oznacza "czynny udział" ? Oznacza to, że podczas występu podchodzę do każdego z Gości, a również oznacza to - że każdy może mnie dotknąć. Tancerka erotyczna musi być bardzo kreatywna. Każdy pokaz z moim udziałem to pamiątka dla Kawalera i dla każdego uczestnika wieczoru. Podczas wykonywania striptizu każdy zmysł u Kawalera pracuje. Możecie liczyć, że "Profesjonalizm" mam na drugie imię. Aby jednak On - czyli Pan, który świętuje swój wieczór kawalerski przeżył pokaz w doskonałym klimacie, zupełnie zrelaksowany - ja pomagam mu w tym, wywołując czasem kogoś innego na środek. Każdy z uczestników imprezy kawalerskiej bierze udział w mojej erotycznej grze.
Oliwka używana często do masaży, jest najlepszym afrodyzjakiem a polewana na ciało seksownej Striptizerki podczas wykonywania jest zmysłowego tańca rozbieranego - dodatkowo ubogaca każdy występ. Dodatkiem może być również czekolada.

Tancerka erotyczna na dojazd

Dla tych którzy postanowili zorganizować wieczór kawalerski - Wybór lokalizacji zazwyczaj nie jest trudny, jak mogłoby się wydawać. Twój budżet, ramy czasowe, zdolność lub niezdolność do podróżowania wszystkich Gości mogą pomóc w podjęciu decyzji. Jeśli masz nieograniczony budżet i możesz sobie pozwolić na kawalerskie w limuzynie, czy na statku ( np w Krakowie można zorganizować mega fajny rejs statkiem po Wiśle!) to problem odpada.

Striptizerka dojeżdża w każde miejsce. Seksowny taniec na statku - wow! Jeśli jednak masz ustalony budżet, a imprezę robicie w domu, czy w restauracji - to bardzo chętnie zatańczę również w tych miejscach! To Ty jesteś organizatorem, to Ty zarządzasz dokąd mam dojechać! Imprezy domowe są świetne, a impreza w apartamencie hotelowym jeszcze lepsza - bo nikt z sąsiadów nie będzie marudził. Ale to Ty decydujesz gdzie ma wystąpić Striptizerka, jakie stroje tematyczne powinna zabrać. A jeśli Kawaler lubi specjalną muzykę - to również seksownie zatańczę do jego muzyki.  Dla tych którzy postanowili zorganizować wieczór kawalerski - Wybór lokalizacji zazwyczaj nie jest trudny, jak mogłoby się wydawać. Twój budżet, ramy czasowe, zdolność lub niezdolność do podróżowania wszystkich Gości mogą pomóc w podjęciu decyzji. Jeśli masz nieograniczony budżet i możesz sobie pozwolić na kawalerskie w limuzynie, czy na statku ( np w Krakowie można zorganizować mega fajny rejs statkiem po Wiśle!) to problem odpada. Striptizerka dojeżdża w każde miejsce. Seksowny taniec na statku - wow! Jeśli jednak masz ustalony budżet, a imprezę robicie w domu, czy w restauracji - to bardzo chętnie zatańczę również w tych miejscach! To Ty jesteś organizatorem, to Ty zarządzasz dokąd mam dojechać! Imprezy domowe są świetne, a impreza w apartamencie hotelowym jeszcze lepsza - bo nikt z sąsiadów nie będzie marudził. Ale to Ty decydujesz gdzie ma wystąpić Striptizerka, jakie stroje tematyczne powinna zabrać. A jeśli Kawaler lubi specjalną muzykę - to również seksownie zatańczę do jego muzyki.

Do jakich miast mogę zamówić damski Striptiz?

Jako profesjonalna Striptizerka wykonałam striptiz na setkach imprez kawalerskich. Jeśli planujesz zorganizować wieczór kawalerski w południowej Polsce, to możesz liczyć na to że ja dojadę na Twoją imprezę. Jeśli organizujesz wieczór kawalerski w innej części Polski, przyjadą do Ciebie Tancerki, z którymi współpracuję. 

Kiedy rezerwować striptiz na wieczór kawalerski? 

Optymalny czas, kiedy należy dokonać rezerwacji wynosi 2 tygodnie przed imprezą. Ale zdarzają się oczywiście telefony na już. Nic się ne martw! Dzwoń - zawsze znajdziemy wyjście z sytuacji!  Zadzwoń. zarezerwuj i czekaj na przybycie Striptizerki.

Planuj kawalerskie z wyprzedzeniem!

Chociaż wiele jest Striptizerek, wiele ogłoszeń znajdziesz na gratka.pl czy na favore.pl i może Ci się wydawać bardzo proste - to w rzeczywistości tak nie jest. Nic nie idzie dobrze, bez odpowiedniego zaplanowania wieczoru kawalerskiego. Staraj się więc zawsze zaplanować z wyprzedzeniem i umówić profesjonalną Striptizerkę. Zaplanuj budżet, zaplanuj wydatki, alkohol na imprezę i przede wszystkim zaplanuj lokalizację , w zależności od tego , czy chcesz bawić się w mieście czy z daleka od zgiełku, tak jak np góry. Apartamenty znajdziesz bez problemu, chyba że jest sezon letni - więc też musisz starać się zorganizować to dużo wcześniej. Zaplanuj czy miejsce jest dobre, aby wykonać striptiz (w klubach są idealne VIP - roomy i taniec erotyczny w klubach możliwy jest tylko w takich miejscach ) 

Zobacz: Imprezy firmowe