FAQ - Najczęstsze pytania na temat wynajęcia Striptizerki

 

Jak długo trwa pokaz Striptizerki?

W ofercie można znaleźć kilka wariantów pokazu. Wersja najbardziej klasyczna trwa ok 20 minut. Są wersje dłuższe po 40 minut, i nawet 2 godziny. Jeśli chciałbyś, aby Tancerka została dłużej - zawsze jest taka możliwość. 

 

Czy zdarza się, że zarezerwowana Striptizerka nie dojedzie?

Nie, tak się nie zdarza. W najgorszym wypadku Tancerka może się spóźnić ok 30 min . Musicie pamiętać, że Striptizerka dojeżdża z jednego pokazu na drugi pokaz. Często ma do przejechania z punktu A do B po 50 - 100 km, więc 30 minutowe opóźnienia się zdarzają, jednak sporadycznie. Kontakt z Tancerką jest na bieżąco.

 

Jak daleko posuwa się Striptizerka w swoim programie

Striptiz ma być czystą rozrywką z erotycznym akcentem, jakim jest nagość. Na tym etapie Tancerka kończy swoją usługę. Nie ma możliwości uprawiania seksu z Tancerką.

Czy cena za każdą Striptizerkę jest taka sama?

i tak i nie. W zależności, z jakiego miejsca Tancerka do Was dojedzie. Z reguły Tancerki mają swój "region" , jednak jeśli się zdarzy że będziesz koniecznie chciał zamówić Striptizerkę ze Śląska do Gdańska, to wtedy musisz się liczyć z dodatkowymi kosztami za przejazd.

 

Czy Striptizerka ma własną muzykę do show?

Tak. Każda Tancerka przywiezie na występ swój pendrive. Jeśli będziesz miał sprzęt nie obsługujący muzyki z pendrive, to koniecznie daj znać.

 

Jak wygląda płatność Striptizerki?

Płatności są dokonywane na miejscu do rąk Tancerki. Jednak po rozmowie telefonicznej zostaniesz poproszony o zadatek w wysokości 200 zł na rezerwację terminu Tancerki. Zadatek jest bezzwrotny jeśli z Waszej winy nie odbędzie się impreza.

Czy muszę dawać napiwek Striptizerce podczas pokazu?

W filmach często widać, że Striptizerki dostają napiwki. Napiwki nie są obowiązkowe. Jeśli chcesz obdarować Tancerkę napiwkiem - pamiętaj, aby wkładać pieniądze w pończochę, a nie w majtki, albo w stanik, ponieważ bielizna zostaje zrzucona na ziemię.

 

Pokaz ze striptizem powinien pozostać niespodzianką. Skąd mam wiedzieć, kiedy Striptizerka dojedzie?

Striptizerka zadzwoni do Ciebie na 5 do 10 minut przed przyjazdem, abyś mógł wyjść po nią. W ten sposób niespodzianka pozostanie niespodzianką do samego końca.

 

Czemu niektóre Striptizerki mają zasłonięte twarze?

Striptizerki mają zasłonięte twarze, aby zdjęcia ich nie były kopiowane i przesyłane dalej. Zamazane twarze chronią przed kradzieżą zdjęć. Jeśli ktoś chce widzieć twarz tancerki - zostaje mu wysłane zdjęcie ze znakiem wodnym domeny profesjonalna-striptizerka.pl

Kiedy najlepiej rezerwować Striptizerkę?

Optymalny czas to ok miesiąc przed samą imprezą. Jednak jeśli zadzwonisz 2 tygodnie, czy tydzień wcześniej - nic się nie stanie. W najgorszym wypadku Tancerka, którą wybierzecie nie będzie mogła dojechać ze względu na ilość zamówień występów. Profesjonalnych Tancerek współpracujących z firmą jest dużo, więc zawsze znajdzie się dziewczyna która wpadnie Wam w oko i wykona profesjonalne show Zawsze warto dzwonić, nawet jeśli to będzie dzień imprezy.

 

Czy Striptizerka może zatańczyć dla Kobiety?

Oczywiście, że tak. Striptizerka zatańczy tak samo dla mężczyzny jak i dla Kobiety. Zdarzają się imprezy panieńskie, na które Panny Młode zamawiają Striptizerkę a nie Striptizera.

 

Czy Tancerka przyjedzie zatańczyć dla mnie jednego?

Zanim Tancerka dojedzie do jednej osoby, musimy być upewnieni, że niczego więcej nie oczekujesz. Jeśli interesuje Cię tylko i wyłącznie striptiz - to jak najbardziej, Tancerka może dojechać. Jednak zawsze warto zwołać ekipę i zrobić "zrzutkę" Cena dla jednej osoby jest taka sama jak dla grupy.