Striptizerka Zator - Tancerka erotyczna w Zatorze!

Striptizerka Zator to jeden z najfajniejszych pomysłów na prezent na  wieczór kawalerski. To tutaj właśnie leży  Enerylandia, którą koniecznie warto odwiedzić. Dla miłośników ekstremalnych wrażeń to miejsce będzie idealne. Tutaj znajduje się Hyperion, czyli niezwykły Roller Coaster i tutaj możesz zamówić mój niezwykły pokaz striptizu, który odbywa się wraz z oliwką ( którą pozwalam się wysmarować od pasa w górę !) Taniec erotyczny który mogę Ci zaproponować to niezwykłe połączenie smaku, namiętności i mocnej dawki seksualnej gorączki. Łącząc wypad do Energylandii wraz z moim pokazem erotycznym - sprawisz Kawalerowi niezwykłe przeżycie.  Mój erotyczny pokaz to taniec zmysłów. Dotyk, kontakt wzrokowy, nastrój - to wszystko jest dopracowane w każdym szczególe. Lap dance, który oferuję - odbywa się z czynnym udziałem wszystkich uczestników imprezy, zatem nie jesteś jedynie " Gapiem " Kawaler to osoba, która jest priorytetem, ale to nie znaczy, że kogokolwiek z imprezy omijam! U mnie nie ma miejsca na banał! U mnie możesz liczyć na profesjonalizm.

Nie pracuję w Klubach, nie podlegam pod agencje ze Striptizerkami, ponieważ sama dbam o swoją reklamę, swoje usługi i o to, aby żaden Klient nie czuł się rozczarowany. Taniec erotyczny do naga to reguła wieczoru kawalerskiego, zatem nie dopuść do tego, aby impreza odbyła się bez Striptizerki! Aby pokaz erotycznego Show nie był nudny - możesz liczyć na moje kreatywne podejście do sprawy!
Jestem bardzo pomysłowa, uwielbiam wyzwania i chętnie zagram dla Was jakąś rolę. Zagubiona autostopowiczka, wściekła sąsiadka to najprostsze role, jednak głowę mam pełną pomysłów! Służę pomocą w każdej kwestii.

Ile kosztuje Taniec erotyczny w Zatorze?

W zależności od wariantu jaki sobie wybierzecie - ceny rozpoczynają się od 1000 zł wraz z dojazdem do Zatoru. Kwota obejmuje 4 płynne utwory z możliwością wysmarowania mnie oliwką. Erotyczne show jest z udziałem wszystkich Gości imprezy, a osoba świętująca jest numerem jeden! Możesz zamówić ten standardowy striptiz, ale możesz zarezerwować też pokaz z towarzystwem, - ta opcja polega na rozkręceniu Waszej imprezy. Poza dwoma pokazami striptizu do naga - zostaję z Wami, tańczę, siedzę na kolanach Kawalera, polewanie drinków leży w moich rękach - mówiąc prosto - robię wszystko, aby Wasza impreza była udana, zabawna i w 100 % zapamiętana. Nuda, to słowo którego nie lubię podczas imprez kawalerskich. A improwizacja mam na drugie imię. Jeśli jesteś Organizatorem - zaufaj profesjonalistce! 

Striptiz w Zatorze a może gdzieś indziej?

Moje pokazy erotycznego tańca możesz zamówić do miast obok Zatoru: Oświęcim, Libiąż, Imielin , a nawet dalsze miasta takie jak Kęty, czy Andrychów. Jestem elastyczna co do miast, ponieważ jako profesjonalna Striptizerka - działam na terenie Górnego Śląska i Małopolski - jednak musisz pamiętać aby rezerwować pokazy z wyprzedzeniem minimum 2 - tygodniowym. A jeśli się tak nie uda ( dość często są telefony na ostatnią chwilę ) również dzwoń. Nie obiecuję, że będę mogła być na godzinę którą chcecie, ale warto próbować.


Zobacz Wrocław