Kolacja ze Striptizerką 

Bądźmy szczerzy, jaki Mężczyzna nie ma ochoty na kolację ze stekiem ze wszystkimi dodatkami… w tym Seksowną Striptizerką, która zapewni ci rozrywkę podczas jedzenia! Ciesz się luksusem wynajęcia prywatnej Tancerki erotycznej, dając swojej grupie zmysłowy pokaz erotycznego show podczas delektowania się stekiem w restauracji, lub w prywatnym apartamencie.  Wszystko, czego potrzebujesz do udanego wieczoru kawalerskiego to jedzenie, alkohol i zmysłowa Striptizerka!  

Kolacja ze Striptizerką To zwrot w stosunku do zwykłej kolacji na imprezę firmową lub wieczór kawalerski, gdy delektujesz się pysznym jedzeniem ze swoimi Gośćmi. W tym pakiecie masz  możliwość podziwiania występu Striptizerki w tym samym czasie co kolacja. To świetny sposób na rozluźnienie atmosfery. Atrakcyjna Tancerka erotyczna z pewnością sprawi, że poczujecie się jeszcze goręcej i bardziej swobodnie niż przy zwyczajnej kolacji. Zmysłowa Striptizerka doda pikanterii Twojemu przyjęciu. 
Jeden z najlepszych pomysłów na każdą imprezę to kolacja z Tancerką erotyczną. Każda noc powinna zaczynać się w ten sposób!
Zarezerwuj u nas Striptizerkę na swoją kolację, a spędzisz wieczór ze swoimi Gośćmi z najwyższej półki.

Noc nie musi się tutaj kończyć! Jesteśmy bardzo kreatywne i na prawdę możesz liczyć na naszą kreatywność. Wymyślanie gier, zabaw, picie wódki z pępka to nasza specjalność podczas  pobytów na wieczorach kawalerskich. Zastanów się nad pakietem i daj nam koniecznie znać!
Jeśli organizujesz właśnie kawalerskie- to miej też pomysł na dzień – patentów jest bardzo wiele od gokartów, paintballa, strzelnicę czy rejs statkiem po wynajęcie więcej Tancerek erotycznych! Zerknij na nasze pakiety i ofertę

Dlaczego jeszcze do nas nie zadzwoniłeś? Możemy uwolnić Cię od całego stresu i dać Kawalerowi naprawdę fantastyczne wspomnienia – zakładając, że nie straci przytomności z powodu całej zabawy! Nie musisz mu nawet mówić o nas, będziemy siedzieć cicho w tle aż do ostatniej sekundy. Możemy zagrać seksowne Kelnerki, które podadzą Wam kolację na stół, podczas gdy Ty jako Organizator będziesz pod nosem się uśmiechał z całego spektaklu.

Możesz zamówić pokaz striptizu z dojazdem do wielu miast, między innymi : Katowice, Bielsko Biała, Tychy, Gliwice, Żywiec, Rybnik, Kraków, Nowy Targ Zakopane, Wrocław, Warszawa, Gdańsk