Striptizerka Wisła - Tancerka erotyczna Wisła

Striptizerka Wisła. Niezależnie czy jest to Wieczór kawalerski, urodziny czy Impreza firmowa w Wiśle, w Szczyrku, w Istebnej, czy w Ustroniu - ja jako profesjonalna Striptizerka - mogę zapewnić Ci niezapomniany wieczór! Jestem Tancerką z dużym doświadczeniem, potrafię wydobyć z siebie aurę erotyki na każdej imprezie, na której występuję. Moja oferta jest bogata, ale poza wariantami które proponuję - bardzo chętnie poddam się Twoim pomysłom. Spójrz na moją ofertę, wybierz pakiet dla siebie - a jak Ci przyjdzie do głowy inny pomysł - śmiało go zaproponuj. 

Wieczór kawalerski i striptiz

Striptizerka i wieczór kawalerski to nieodłączna para. Każdy chce podarować kawalerowi wyjątkowy prezent na jego ostatnie dni wolności. Seksowna, oszałamiająca Tancerka erotyczna to jeden z podstawowych pomysłów na wieczór kawalerski jaki organizujesz w Wiśle. Striptizerka może dać Ci dokładnie to, czego szukasz. Będzie ubrana w wybrany przez Ciebie strój - seksowną policjantkę, pielęgniarkę, nauczycielkę itp, i przyjedzie wykonać swój seksowny taniec.

Wybierz idealny pakiet na swoją imprezę

Jestem Striptizerką która wykonuje pokazy z czynnym udziałem wszystkich, oraz z oliwką do masażu- zatem jeśli szukasz wyrafinowanego show jakim będzie taniec erotyczny - to zadzwoń do mnie. Jestem prawdopodobnie najlepszą Tancerką erotyczną w Beskidach a opinie klientów oraz ilość zamawianych pokazów striptizu do Wisły - mówią same za siebie.
Aby jednak dać Kawalerowi coś więcej niż klasyczne 20 minut rozbieranego tańca - możesz u mnie zarezerwować pakiet z towarzystwem, który zawiera dodatkowo czas dla Was. Jako Hostessa polewam Wam drinki, rozkręcam Waszą imprezę i robię to na prawdę dobrze! Wieczór kawalerski to wieczór w męskim gronie, a żadna impreza bez ani jednej kobiety nie będzie  w pełni udana. Jeśli będziesz chciał, to możesz zamówić dwie Striptizerki i  profesjonalne Lesby Show. 
Czy jest lepszy sposób aby świętować imprezę?

Ile kosztuje striptiz?

Zamawiając pokaz striptizu na dojazd do Wisły, zawsze musisz wiedzieć ile wynosi ostateczna cena. U mnie masz jasne tabele, opisy wariantów i cennik. Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Kliknij i zobacz jakie posiadam warianty, pakiety oraz ceny striptizu. 

Striptiz na wieczór kawalerski Wisła i okolice

Nawet jeśli nie przepadasz za górami, to musisz przyznać że wieczór kawalerski w Górach to bardzo dobry pomysł. Najczęstszym zapytaniem w internecie jest "gdzie planować wieczór kawalerski?" Jak to gdzie? Oczywiście że Beskidach! Wisła, Szczyrk, Istebna, Ustroń, Brenna.. W górach będziesz miał pełną swobodę a plusem wynajęcia Striptizerki na dojazd jest przede wszystkim wygoda oraz oszczędność pieniędzy, jakie byś wydał w klubach ze striptizem już na samym wejściu. Zaoszczędzisz na wszelkich opłatach wstępnych, kosztach napojów, a przede wszystkim na kosztach drinków dla Tancerek. Co więcej, cena tańca erotycznego zamawianego u mnie jest ceną dla całej Waszej grupy, którą można podzielić między wszystkich Gości biorących udział w imprezie. Kolejną zaletą jest to, że Striptizerka chętnie zatańczy w plenerze na tle panoramy, przy ognisku czy po prostu w domku. Dodatkowym atutem jest to że striptiz zamawiany w rejonach Wisły, może odbyć się zupełnie wszędzie, bo każde miejsce jest pełne dyskrecji. To Ty dyktujesz warunki.
Szczyrk potrafi się bawić. Istebna potrafi się bawić. I również Ustroń potrafi się bawić! Zamawiając Striptizerkę do domku w górach, niczym więcej się nie musicie martwić. Dyskrecja, zabawa i hasło "co było w górach, pozostaje w górach"
Większość imprez mam z polecenia. Dzięki swojej pracy i swojemu doświadczeniu, na dzień dzisiejszy można stwierdzić, że dzwoniąc do mnie - dzwonisz do najlepszej Striptizerki występującej w Wiśle, w Szczyrku czy np w Brennej.

Gdzie dojeżdżam?

Dojadę do Wisły, do Szczyrku ale bardzo chętnie dojadę również w każde inne góry. Gdzie planujesz organizację imprezy? Oto miasta jakie jeszcze najczęściej odwiedzam : Brenna, Ustroń, Istebna, Koniaków, Ślemień, Bystra, Wilkowice, Gilowice, Jaworze, Łodygowice, Jabłonków, Trzyniec, Jeleśnia, Rajcza, Inwałd, Jaszczurowa, Czernichów, Porąbka, Kobiernice, Kocierz, Stryszawa, Białka, Skawica, Koszarawa, Świnna, Lipowa, Radziechowy, Cisiec, Ujsoły, Rycerka dolna, Soblówka, Jabłonka, Sopotnia wielka, Żabnica, Jasienica, Wieprz, Rycerka Górna, Buczkowice, Ślemień, Pewel Wielka, Pewel Mała, Sól, Jaworzynka, Jawornik, Rabcice, Skawica.
Beskidy słyną z mnóstwa ilości apartamentów, restauracji, klubów, dyskotek - gdzie można zamówić najlepszy striptiz! Obecnie Kluby i dyskoteki w każdym mieście w Beskidach są zaopatrzone w zamknięte Vip Room-y, zatem zaproszenie Tancerki na Waszą imprezę to tylko formalność.

Postaw na profesjonalizm na swojej imprezie

Profesjonalna i niezależna Striptizerka dba o swoją reklamę bo pracuje sama dla siebie, więc na pewno dużo więcej energii i pracy wkłada w swoją pracę. Inwestuje w stroje tematyczne, dba o wygląd, jest przygotowana w 100% na każdy występ. Nawet szczegóły takie jak zaopatrzenie w sprzęt grający - to priorytet. 

Jak zamówić Tancerkę erotyczną?

Nic prostszego! Dzwonisz, obgadujemy imprezę na której mam zatańczyć, mówisz mi do jakiego miasta mam dojechać ( czy to jest Wisła, Istebna, Ustroń czy Szczyrk) i dojeżdżam na umówiony termin. Kiedy zamówić taniec erotyczny organizowany w górach? Z doświadczenia wiem, że najlepiej rezerwować takie pokazy z wyprzedzeniem około 1 - miesięcznym. Jednak nie byłabym profesjonalistką, gdybym nie wiedziała, że często Striptiz jest zamawiany na ostatni moment. Zawsze staram się dojechać na każdy występ, bo wiem że żadna inna Tancerka nie zrobi takiego show na wieczorze kawalerskim, jak ja, jednak mam też wiele koleżanek, które mogą dojechać i wykonać równie dobre show. Dzwońcie, zamawiajcie, pytajcie.. Zawsze lepiej wcześniej porozmawiać. 

Striptizerki Hostessy również na Imprezy Firmowe 

A może Szukasz wyjątkowej atrakcji w Wiśle dla swoich Klientów, Pracowników lub Kontrahentów ? Warto pomyśleć wtedy nad Hotelem, który będzie posiadał więcej niż 3 gwiazdki. Hotel Gołębiowski  to idealne rozwiązanie, a striptizerka taka jak ja bardzo chętnie w nim zatańczy na imprezie firmowej. Dotrzymam towarzystwa Gościom imprezy, rozkręcę spotkanie biznesowe tak, abyś Ty i Twoi goście byli usatysfakcjonowani. , Sexy Striptiz damski i Striptizerka Wisła to atrakcja idealna nie tylko na wieczory kawalerskie. Hostessa / Hostessy ubrane w strój bardzo seksownej kelnerki, poleją Wam drinki, wykonają seksowny taniec erotyczny i będą towarzyszkami Waszego eventu firmowego w Wiśle i w okolicach. Spotkanie biznesowe nie musi być nudne! Zatem jeśli planujesz imprezę integracyjną dla pracowników, kontrahentów i chciałbyś świętować wieczór w gronie kulturalnych, profesjonalnych Striptizerek czy Hostess - zapraszam do kontaktu! Gwarantuję, że Ty i Twoi Pracownicy i Kontrahenci - będziecie bardzo zadowoleni!

Co mówią Klienci?

 

Zobacz Rybnik