Wersja Lux - striptiz z towarzystwem

 Ten wariant polecam tym, którzy są zdecydowani na przygodę. Wspólnie z Organizatorem opracowujemy plan jak rozkręcić Waszą imprezę. Jeśli Organizator imprezy pozostawia to w naszej kwestii - wtedy wykonujemy pokaz rozszerzony ( dwa pokazy po 20 minut) a między a jednym a drugim występem zostajemy z Wami rozkręcając imprezę poprzez służenie Wam jako Hostessy. Ubrane w skąpą bieliznę nie dajemy Wam od siebie odpocząć. Tańczymy, polewamy Wam drinki i wspólnie się bawimy. Wymyślamy gry, zapełniamy czas fantastyczną zabawą. Całość wersji trwa 2 godziny.

Jeśli organizujesz kawalerskie na paintballu, na statku, w restauracji czy  po prostu w wynajętym  apartamencie - wersja z towarzystwem to wersja idealna dla Was! Damskie towarzystwo potrafi nieźle zmęczyć, ale też pozostawić fajne wspomnienia!

Bądźcie Królami na swojej imprezie, niech Striptizerka Wam usługuje do stołu, niech rozbawi Waszą imprezę!

Jeśli jedna Striptizerka to dla was mało - możecie zamówić nas dwie! 

Chętnie zaproponujemy Wam kilka opcji dobrych miejsc w Warszawie lub okolicach, a także w innych częściach Polski, w których taka wersja się genialnie sprawdzi.

Gdzie się sprawdzi wersja z towarzystwem?

- Wieczór kawalerski w restauracji lub w barze

- Impreza kawalerska w apartamencie lub w mieszkaniu

- Impreza urodzinowa i każdy rodzaj imprezy, podczas której Striptizerka ubrana w strój sexy Kelnerki będzie dbała o towarzystwo, polewając drinki i wspólnie tańcząc

- Barbórki 

- Impreza Sylwestrowa

- Impreza na Statku